Sun-way

Sun-way je společnost zabývající se prodejem a montáží stínící techniky (žaluzie, markýzy, rolety, sítě proti hmyzu, aj.). Působíme především v Praze a Středočeském kraji. Naše dlouholeté zkušenosti v oboru stínící techniky, dávají dobrý základ toho, že od nás získáte opravdu kvalitní výrobek za zajímavou cenu.
Logo: Sun-way
Praha

Mobil: 777 111 247
E-mail:
www: http://www.sun-way.cz

žaluzie

žaluzie

Žaluzie představují nejrozšířenější způsob protisluneční ochrany. Výhodou je především jejich jednoduchost, minimální údržba a především cenová dostupnost. Hliníkové žaluzie jsou použitelné prakticky do všech typů oken.

rolety

rolety

Venkovní rolety se používají nejen jako ochrana před únikem tepla, kdy se výrazně zvyšuje izolační schopnost oken, představují také vynikající protihlukovou ochranu. Hliníkové předokenní rolety pak představují skvělou ochranu před povětrnostními vlivy, která chrání plastová, dřevěná i hliníková okna proti rozmarům počasí a znatelně tak prodlužují jejich životnost. Samozřejmě je možné rolety použít také jako ochranu před přílišným slunečním zářením.

markýzy

markýzy

Markýzy mají několik předností. Především jsou schopny zastínit větší plochy teras, balkónů či prosklených výloh. Dále dotváří architektonický vzhled objektu a stávají se jeho nedílnou součástí. V naší nabídce je velké množství typů, které vyhoví Vašim náročným požadavkům. Látky jsou vyrobeny z 100% akrylového vlákna a vyznačují se dlouhou životností a stálobarevností.

sítě proti hmyzu

sítě proti hmyzu

Sítě proti hmyzu jsou nejefektivnější přirozenou ochranou proti obtížnému hmyzu. Síťovina je vyrobena z poplastovaného sklolaminátového vlákna, které nepodléhá korozi a dobře snáší teplotní rozdíly. Je dodávána v šedé (popř. černé) barvě a na okně je prakticky neviditelná.