RE/MAX Unlimited

Zařazení podle oborů:

Jsme dynamicky se rozvíjející kancelář. Máte-li jakékoliv otázky ohledně prodeje či koupě nemovitosti, neváhejte se proto na nás s důvěrou obrátit. PORADÍME Vám ZDARMA A RÁDI.

Potřebujete prodat nemovitost? Zajistíme pro Vás kompletní servis. Vaše nemovitosti nabídneme prostřednictvím kompletní sítě RE/MAX a na nejvyhledávanějších serverech - jako jsou S-reality, Realitymix, Avizo, reality-ov, Realcity, Reality.idnes a dalších. Vydáváme vlastní inzertní noviny, máme realitní vývěsky a hlavně vlastní databázi poptávajících. Nemusíte se obávat vysokých cen za naše služby. Sjednanou provizi uplatňujeme až po realizaci prodeje. V případě, že k prodeji nedojde, neúčtujeme Vám nic a všechny provedené služby jsou pro Vás zdarma.

Potřebujete koupit? Vyhledáme pro Vás nemovitost na klíč dle Vašeho přání a priorit. Budete mít jistotu právního servisu, prověření nemovitosti i záruku, že peníze budou bezpečně za nemovitost vyplaceny, až bude nemovitost Vaše.

Garantujeme našim zákazníkům vysoce etické chování tím, že jednáme v souladu s RE/MAX Etickým kodexem a RE/MAX reklamačním řádem.

Volejte na bezplatnou linku 800 888 773

Logo: RE/MAX Unlimited
Štramberská 2871/47
703 00 Ostrava

Telefon: 800 888 773
Mobil: 603 192 381
E-mail:
www: http://www.re-max.cz/unlimited