Polar House s.r.o.

Zařazení podle oborů:

Naše firma se specializuje na prodej a stavbu finských dřevěných domů, srubových domů, srubů a zahradních chatek od finské firmy Honkatalot. Tato firma je jedním z největších a nejstarších producentů dřevěných domů v Evropě. 

Filozofií naší firmy není stavět dřevostavby pro klienty, kteří hledají nejlevnější varianty bydlení. V Čechách je totiž pojem „dřevostavba“ spojován s levnou alternativou zděných staveb, ale zpravidla tyto tzv. dřevostavby mají se dřevem pramálo společného a těžko byste ho v těchto domech hledali. Proto úvodem – pokud hledáte nejlevnější variantu stavby s použitím těch nejlevnějších technologií, nejsme tím pravým společníkem. 

Pokud však hledáte individualitu, něco, co jen tak někdo nemá, dokonalé zpracování, to nejkvalitnější dřevo a technologie a profesionální přístup, jste na té správné adrese. 

Samozřejmě jsme Vám nechtěli v předchozích větách naznačit, že naše ceny jsou vysoké a nedostupné, ale každý zákazník, který dřevěný dům poptává, by měl počítat s tím, že dřevo je 100% přírodní surovinou, která obzvláště v severských zemích roste několik desítek až stovek let, a proto bychom jej neměli cenově srovnávat s betonem nebo cihlou. 

Pro dřevostavbu je na místě otázka: „KAM S NÍM?“ Je totiž velmi důležité mít pro svou vysněnou stavbu i vhodný pozemek, kam tato stavba bude zapadat. Pokud se Vám tento pozemek povede zajistit a zvolíte si dřevostavbu, ujišťujeme Vás, že nic jiného než dřevěný dům již chtít nebudete a bydlení v domě zděném si již nebudete umět představit. Není totiž nic příjemnějšího, než si v zimních měsících zatopit v kamnech, poslouchat a sledovat plápolání ohně uprostřed dřevěného domu. V létě si zase otevřít dokořán francouzská okna s přímým vstupem na zahradu! V dnešním uspěchaném a přetechnizovaném světě je toto nejlepší spojení člověka s přírodou. 

U naší firmy můžete využít buď velké škály našich projektů, nebo si přinést svůj vlastní projekt např. klasické zděné stavby, který Vám inženýři ve Finsku upraví na dřevostavbu. Naše firma Vám do Vašeho domu dodá vše, co je dřevěné, tzn. kromě samotného domu také dveře, okna, podlahy, schody, terasy, zábradlí atd. Vše budete mít ze stejného dřeva, vy si jen určíte barevné kombinace a různé styly, které Vám budou nabídnuty. 

Logo: Polar House s.r.o.
Náměstí Jiřího z Poděbrad 25, 252 30 Řevnice
pobočka Praha - Zakouřilova 142, 149 00 Praha 4

Telefon: 267 912 030
Mobil: 602 506 085
E-mail:
www: http://www.polarhouse.cz