Mart s.r.o.

Zařazení podle oborů:
Společnost Mart je rozdělena na dvě základní části – výroba vzduchotechnických prvků a instalace vzduchotechnických systémů. Společnost se zabývá také výrobou prvků na zakázku. Samozřejmou součástí je i výroba prvků do velmi čistých a zdravotně sterilních prostředí či pro různé architektonické potřeby.

V současné době je Mart předním evropským producentem vzduchotechnického potrubí a příslušenství. Měsíčně vyrobí společnost více než 40 000 m2čtyřhranného potrubí.


Naše výrobní závody jsou vybaveny nejmodernější technologií, umožňující zákazníkům nabídnout široké portfolio výrobků a služeb. Tyto technologie jsou pravidelně modernizovány a doplňovány, dle požadavků trhu. Společnost Mart se zapojila také do projektů EU pro modernizaci technologií pro výrobu. Výrobní pobočky naleznete v Praze, Hodoníně a Bratislavě. Na stejných místech naleznete dobře vybavené velkoobchodní sklady k okamžitému odběru zboží. Obsluhovat Vás budou profesionálové, kteří Vám rádi pomohou a poradí s Vašimi případnými dotazy.


Aktuálně využíváme 4 250 m2 výrobních ploch a 11 300 m2 skladovacích ploch, zaměstnáváme více než 190 zaměstnanců. Svým významem a velikostí patříme k nejvýznamnějším firmám nejen na Hodonínsku. Společnost si své postavení uvědomuje a snaží se podpořit i spoustu různých zajímavých aktivit, např. mistryně ČR ve stolním tenise, klub SKST Mart Hodonín.

Společnost Mart exportuje přibližně 50 % své produkce do zahraničí.

Divize Realizace dnes nabízí komplexní služby v oblasti dodávek systémů vzduchotechnika, chlazení, topení, MaR, a to pro všechny druhy a rozsahy projektů. Projekty jsou realizovány vlastními kvalifikovanými zaměstnanci s důrazem na přípravu projektu a kvalifikované projektové řízení.

Divize Realizace se orientuje výhradně na český, popř. slovenský trh.

Logo: Mart s.r.o.
třída Bří Čapků 2857/4
695 03 Hodonín

Telefon: 518 390 110
E-mail:
www: http://www.mart.cz