Interiérové textilie - Štěpán Hubík

Firma Interiérové textilie nabízí široký výběr originálních bytových textilií s netradičními vzory, čalounické látky pro sedací mobiliář, ručně šité polštářové povlaky, originální ubrusy.

Vybírám látky, které se svými vzory se na našem trhu běžně nevyskytují, aby každý klient měl možnost vytvořit si doma originál. Nabízím kvalitní látky ze 100% bavlny, ze kterých lze vytvořit působivé vzdušné závěsy, též pevné směsi bavlny a lnu, které jsou vhodné i na lehká čalounění. Těžké žinylkové textilie jsou určené přímo pro bohatě působící a reprezentativní závěsy nebo čalounění.

Zaměřuji se především na půvabné květinové motivy, figurální dekory nebo kvalitní tisky s motivy ptáků a květů, tak oblíbených v 19.století a v době secese.

Firma Interiérové textilie se také  zabývá návrhy a realizací historizujích prostor a vybavením dobových místností stylovými textiliemi s velice netradičními vzory.

Originální textilie firmy Štěpán Hubík - Interiérové textilie používají pro svou práci i filmová studia jako stylové dekorace  pro snímky z historického prostředí (koprodukční seriál Borgia). Látky si pro svou originalitu oblíbili i fotografové módních a reklamních snímků. Pro reference a fotografie z provedených projektů použijte, prosím, tento odkaz:http://www.interierovetextilie.cz/www-interierovetextilie-cz/1-O-FIRME/3-Inspirace-a-realizace-GALERIE

Logo: Interiérové textilie - Štěpán Hubík
28. října 447
28601 Čáslav

Telefon: +420 775 950 945
Mobil: +420 775 950 945
E-mail:
www: http://www.interierovetextilie.cz