Idea

Vítejte na portálu Reality pro ženy

 

Rádi bychom vás seznámili s filozofií tohoto portálu s názvem Reality pro ženy

Každého jistě v prvním momentu překvapí, že jde o reality zaměřené pro ženy.

Jsou to právě Ony, které v řadě případů přicházejí s myšlenkou na nový domov. Vědí nebo řeší, jestli to bude byt či dům se zahradou, jakou by měl mít jejich domov velikost nebo dispozici, či jestli chtějí být ve městě nebo na venkově.

I když se to kolikrát nezdá, tak jsou to Ony, které přimějí své partnery k tak velkému a důležitému kroku. A jelikož je tato změna většinou spojená se “stresem”, tak se zde budeme snažit poskytnout nejen nějaké rady, tipy ale i příjemné odreagování. 

Proto zde přinášíme k základnímu vyhledávání nemovitostí i pět samostatných rubriky Bydlení”, “Zahrada”, “Radost”, “Zdravía Finance. 

V rubrice Bydlení  budou zařazovány články, které budou ženám přinášet informace, inspiraci nebo si při čtení jen potěší mysl postaveným domem, či zařízeným interiérem a v Zahradě pak najdou nejen informace o vhodném zahradním nábytku, ale i o pěstování a udržování zahrady.

A proč rubriky Zdraví a Radost

Radost by měla být součástí každého dne a již zmíněný stres potřebuje být vyvažován radostí. A je jedno, jestli je to v podobě, že si žena udělá radost dárkem hmotným, nebo si zajde na příjemnou masáž, anebo s rodinou někam na výlet. Pocit radosti je pro tělo velmi důležitý. 

A proč Zdraví? No proto, aby si ho žena v průběhu shánění, vyřizování různých povolení nebo jednání s řemeslníky dokázala co nejvíce udržet. A aby, až konečně dosáhne svého “cíle”, tak nebyla vyčerpaná, ale dokázala se radovat. 

Rubrika Finance  slouží k informacím z různých finančních ústavů. 

Budeme si vzájemně přát, aby zde nacházeli ženy, ale i muži vždy něco, co vás obohatí, a mně bude odměnou vaše spokojenost a návrat na tento portál, který jsme se snažili připravit pro vás přehledně a pokud možno přidat co nejvíce informací na jednom místě. 

Bude nás těšit, když i za vašeho přispění se budou dále rubriky rozvíjet o informace a zkušenosti, které si rádi přečtete.

Děkuji 

Za Reality pro ženy
Vendula Králová