HAIDY

Co byste řekli na roční úsporu 30% nákladů za energie?

U čtyřčlenné domácnosti může činit úspora v průměru až 16.800 Kč ročně (dle dat z ČSÚ). A jak využijete takto ušetřené peníze? Jestli na dovolenou, nebo vzdělání a zabezpečení dětí, to záleží již jen na Vás. Díky možnosti úspory nákladů, je návratnost investice za pořízení systému, v rozmezí 8 -10 let.

HAIDY je systém inteligentního řízení budov a domácností, který Vám umožňuje komplexní, jednoduché a intuitivní ovládání všech myslitelných zařízení ve vaši domácnosti. Patří mezi ně například ovládání topení, plynových a elektro kotlů, solárních panelů, tepelných čerpadel, rekuperace, vyhřívání bazénů a samozřejmě ovládání světla, zásuvek, rolet, zabezpečení a dalších systémů vaši domácnosti.

 Všechna tato zařízení byste bez systému HAIDY museli ovládat každé samostatně. Se systémem HAIDY máte vše na jednom místě a při správném nastavení, vám HAIDY poskytne plný komfort, bezpečí a sníží vaše náklady na bydlení.

Systém HAIDY je navržen tak, aby na základě nastavení reagoval nejen na vaše chování, ale také vám usnadňoval a zpříjemňoval život. Samozřejmostí je možnost pohodlného ovládání prostřednictvím počítače či mobilního telefonu z jakéhokoliv místa na světě.

Pokud plánujete stavět či rekonstruovat, je systém HAIDY určen právě pro vás. Pokud se bojíte, či si nemůžete dovolit jednorázovou investici, můžete využít ,,variantu 0". Co to znamená? V rámci výstavby a rozvržení elektroinstalace v domácnosti, si již připravíte rozvody tak, abyste systém HAIDY mohli realizovat postupně dle vašeho uvážení a finančních prostředků.

V případě jakýchkoliv dotazů neváhejte kontaktovat naše klientské centrum na tel. čísle +420 234 676 333, nebo emailové adrese info@haidy.cz, kde si můžete domluvit schůzku s našimi odbornými konzultanty, kteří vám systém rádi blíže představí a ZDARMA provedou cenovou nabídku.

Další informace o systému také naleznete na stránkách www.haidy.cz

Logo: HAIDY
U hellady 697/4
140 00 Praha 4

Telefon: +420 234 676 333
E-mail:
www: http://www.haidy.cz