CK Michal Burian PhD.

Agroturistika, statek, eko farma

  • INDIVIDUÁLNÍ A RODINNÁ DOVOLENÁ PO CELÝ ROK - v létě i v zimě, statky, farmy, eko farmy, letní byty, pensiony i rodinné hotely;
  • ZDRAVÝ ŽIVOTNÍ STYL - nabízíme také bio farmy provozující ekologické zemědělství;
  • AKTIVNÍ A POZNÁVACÍ DOVOLENÁ - koně, horská kola, lyžování pěší turistika, cyklistika, rybolov, krajové speciality, lidové oslavy a svátky - to jsou jen některé z možností, které vám nabízí eko agroturistika; někde se mohou hosté podílet s rodinou farmáře na hospodářských pracích, jako je krmení a ošetřování zvířat, jež tolik milují děti.  
Logo: CK Michal Burian PhD.
Železné 112
provozovna Brněnská 475
66601 Tišnov

Telefon: 541235822
Mobil: 604234707
E-mail:
www: http://www.nafarmu.cz

Julské Alpy -pobyt na horské bio farmě

Biofarma leží v nadmořské výšce 700 m na Tolminských kopcích, obklopena nádhernou přírodou Národního parku Triglav. Zabývá se produkcí mléka a mléčných výrobků, které nesou známku slovinské bio kvality "Biodar". Majitelé jsou výrobci místní speciality - Tolminského sýra. Na farmě jsou k prodeji i domácí hruškovice, mošt, tvaroh, sezónní zelenina, ořechy a čerstvý domácí chleba. Z farmy je výhled na horu Razor, kde pramení řeka Tolminka.
Aktivity: horská turistika, možnost pomáhat při jednoduchých pracích na farmě, rafting na řece Soče. Nejbližší města jsou Tolmin a Kobarid, známý z první světové války největší horskou bitvou (bitva u Carporetta, které se zůčastnilo přes 600 tisíc vojáků).
Ubytování: 2 apartmány, každý až pro 4 osoby. Každý má kuchyňský kout, ložnici a koupelnu (myčka, radio, fén). Na farmě je k dispozici dětská postýlka. Hosté mohou užívat také zahradu s grilem; možnost podávání snídaní. Doporučujeme ochutnat místní jídla: jota (dušené fazole, brambory a kyselé zelí), kroupová polévka, pokuhanca ( škvarky a pršut- sušená šunka), frika (slanina vejce, sýr a brambory).
pobyt se psem možný, domácí produkty, grilování nebo ohniště ,pomoc na farmě, snídaně, dětská postýlka, nástupní den libovolný, pokoje s vlastní koupelnou a WC, národní park nebo CHKO v blízkosti
Pro jiné ubytování v této oblasti kontaktujte CK Nafarmu