Bydlení, Design & Staging Praha

Design interiérů

Mým cílem je umožnit osobité, vkusné bydlení s citem pro detail, prostor a styl doslova komukoliv. Jednotlivé použité prvky vhodně kombinuji, někdy i navzdory jejich zdánlivé stylové nebo barevné nesourodosti. Výsledek nemusí odpovídat nejnovějším trendům, ale musí být pohodlný i funkční, estetický i praktický. Ušetřím váš čas a energii a provedu Vás aktuálními trendy v technologiích i materiálech.

Mé hlavní služby v oblasti designu interiérů:

  • Návrhy a realizace bytových interiérů
  • Restyling, úprava a doladění interiéru
  • Konzultace
  • Další dílčí služby od barevného poradenství až po dohled nad prací realizačních firem

Přečtěte si více se o mých službách v designu interiérů.

Home staging

Prodáváte-li byt nebo dům, v naprosté většině případů potřebujete, aby se to povedlo co nejrychleji a za co nejlepších finančních podmínek. Výrazně vám k tomu pomůže home staging neboli umění profesionální přípravy nemovitosti k prodeji či pronájmu.

Vychází z jednoduchého faktu emotivního a iracionálního rozhodování zájemců o koupi. Většinou dají na první dojem a právě home staging dokáže prezentovat nemovitost a její interiér co nejefektivněji, aby vzbudila maximálně pozitivní dojem.

Někdy stačí opravdu málo, třeba přesunout křeslo na správné místo a rozsvítit u něj lampu, jindy je nutné předělat v podstatě celý byt. Nemovitost však potom častokrát působí úplně jinak, prostorně, světle, uspořádaně a útulně. Zájemce se tu lépe zorientuje a představí si, jak se tady bude cítit, až bude jejím vlastníkem.

Zároveň je potřeba si uvědomit, že se v žádném případě nejedná o opravu technických nedostatků nemovitosti. Home staging nepředstírá lepší stav nemovitosti, snaží se jen vyzdvihnout její kladné stránky.

Mé hlavní služby v oblasti home stagingu:

  • Konzultace
  • Fotostyling i pro komerční nemovitosti
  • Návrh a kompletní realizace
  • Další dílčí služby včetně uspořádání nemovitosti a zapůjčení nábytku či doplňků

Přečtěte si více o mých službách home stagingu.

Logo: Bydlení, Design & Staging Praha
Otovická 139/121
19300 Praha

Telefon: 721614447
Mobil: 721614447
E-mail:
www: http://www.bdstaging.cz