Aduro - Robert Szubinski

Zařazení podle oborů:

Dánská konvekční kamna Aduro v sobě snoubí moderní design, uživatelskou přívětivost, kvalitu a uživatelské funkce v jeden komplexní celek. Kamna byla navržena známými dánskými designéry Torbenem Madsenem a Casperem Stormem, jejichž prvořadým úkolem bylo vytvořit moderní a ekologicky šetrná kamna za atraktivní cenu. Všechna kamna jsou konstruována s vysoce účinným systémem oplachu skla, který zabraňuje sazím se na skle usazovat. Kamna jsou konvekční, tzn. teplo je distribuováno po místnosti prostřednictvím cirkulace vzduchu.

Kamna Aduro jsou vybavena patentovaným regulátorem Aduro-tronic, což je unikátní systém regulace přisávání primárního vzduchu, který je patentován společností Aduro. Je velmi praktickou pomůckou, která za Vás automaticky reguluje ovladač přisávání primárního vzduchu a zaručuje, že je v ideální pozici v každý daný okamžik. Vy pouze vložíte do kamen suché dříví a aktivujete tuto automatickou pomůcku, která za Vás obstará ostatní. 

Jelikož jsou výrobky Aduro vyráběny z vysoce kvalitních materiálů, konstrukce výrobků je ověřená mnoha testy v různých evropských certifikačních společnostech  a výroba je pod neustálou kontrolou (externí kontrola kvality z dánského institutu ECOLABELLING a norské kontrolní společnosti SINTEF), výrobce poskytuje prodlouženou 5-ti letou záruku na všechna krbová kamna a krbové vložky Aduro.

Logo: Aduro - Robert Szubinski
Francouzská 88
602 00 Brno

Mobil: 732 200 342
E-mail:
www: http://www.kamna-aduro.cz