ACOND a.s.

ACOND a.s.

-česká společnost se světovou kvalitou

Čtyři desetiletí zkušeností v oboru TZB přináší všem zákazníkům vysoce pokročilá technická řešení. Každý detail je promyšlen a zpracován s nejvyššími nároky na spolehlivost, kvalitu a snadný servis.

 Naše společnost se zabývá výrobou, dodávkami a instalacemi tepelných čerpadel vzduch – voda, podlahového topení i celých topných systémů. Také jsme jeden z největších dodavatelů klimatizací v ČR.

  Tepelná čerpadla – ACOND vzduch/voda

Neustálý vývoj, nejlepší komponenty, pečlivá montáž a přísná kontrola jsou zárukou rychle návratné investice do ekonomického vytápění objektů.

 Tepelné čerpadlo ACOND®  využívá jako zdroj tepla vzduch z okolního prostředí a získanou energii předává do topné vody. Proto se tento typ tepelných čerpadel nazývá vzduch – voda. Z hlediska pořizovacích nákladů jsou velmi výhodnou investicí. Jedná se i o ekologický zdroj tepla - topíme teplem přírody.

 Při vývoji tepelných čerpadel ACOND® je kladen hlavní důraz na výběr kvalitních komponentů, vysokou účinnost a pohodlné ovládání.

 Tepelná čerpadla ACOND®  vyrábíme v široké výkonové škále od 8kW do 20kW, jsou vhodná jak do novostaveb, tak do starších objektů.

Nově instalujeme chytrou regulaci ACOND®Therm do všech tepelných čerpadlech ACOND® již v základním provedení bez příplatku.

 -co je ACOND®Therm?

jedná se o vlastní patentované řešení aktivní regulace teploty topné vody v reálném čase. Systém ACOND®Therm nepřetržitě vyhodnocuje skutečnou spotřebu tepla pro vytápění podle tepelných ztrát objektu a nastavuje nejnižší možnou teplotu topné vody s ohledem na aktuální situaci ve vytápěném prostoru. Výsledkem je zvýšení topného faktoru tepelného čerpadla, vysoce stabilní tepelná pohoda a nedostižná úspora nákladů na elektrickou energii.

Tepelné čerpadlo ACOND patří již řadu let mezi nejprodávanější vzduchová tepelná čerpadla v České Republice.

 Podlahové topení  ACOND®Heat

 Komfortní a úsporné

Podlahové topení je stále synonymem luxusu a vysoké ceny. Komfortní a pohodlné určitě je, drahé již nikoliv. Podlahové topení není dražší na pořízení než otopná soustava s radiátory a umožní Vám dosáhnout mnohem ekonomičtějšího provozu. S podlahovým topením ušetříte!

 Protože má topení radiátory nevhodné rozvrstvení teplot v místnosti, je nutné pro stejný pocit pohody místnost vytápět na teplotu o několik °C vyšší. Podlahové topení je proto o 15 - 25% úspornější.

Výhody podlahového topení ACOND

Kompozitní trubky PEX-AL-PEX jsou složené z vícero vrstev v kombinaci kov – plast.

Díky novým technickým vlastnostem si zachovávají dlouhou životnost. Snadno se tvarují, nemají paměťový efekt jako trubky PEX. Podlahové topení ACOND®Heat vyniká technickou vyspělostí a příznivou cenou. Poskytuje tak podle nás nejlepší poměr cena/výkon na českém trhu. Pro správnou funkci podlahového topení nestačí mít pouze nejlepší materiál. Neméně důležitý je správný návrh systému a kvalitní instalace.

Na položeném podlahovém topení lze mít dlažbu, plovoucí podlahu, koberec s krátkým vlasem, linoleum i parkety.

Rozteč pokládání trubek je voleno dle tepelné ztráty místnosti.

 Klimatizace

Výjimečné přednosti klimatizačních systémů ACOND

Klimatizace ACOND patří po dlouhá léta mezi nejprodávanější v České Republice. Vynikají hlavně tichým a ekonomickým provozem, příznivou pořizovací cenou, spolehlivostí a hezkým designem. Používáme pouze nejkvalitnější komponenty a materiály.

 Všechny klimatizace ACOND dokážou nejen chladit, ale také velmi úsporně vytápět. Běžně se používají pro přitápění na jaře a na podzim. Při správném dimenzování je používáme i jako celoroční vytápění například hotelů, kanceláří, skladů, výrobních prostor a rodinných domů.

Stejně jako většina ostatních tepelných čerpadel odebírají teplo z okolního prostředí. Výhodou jsou nízké pořizovací a provozní náklady.

Logo: ACOND a.s.
Štěrboholská 1434/102a
102 00 Praha 10

Telefon: +420 382 521 202
Mobil: +420 606 511 511
E-mail:
www: http://www.acond.cz