Veletrh Moderní vytápění 2018-nejnovější technologie vytápění kamny, krby a nejen to

Datum: 23.1.2018
Komentáře: 0
obrázek
Patříte mezi ty, kteří řeší výměnu starého topení za nové nebo přímo stavbu domu nebo bytové jednotky? Potřebujete poradit s vytápěním, chlazením, propojením s obnovitelnými zdroji energií nebo zateplováním budov? Pak by vám mohl veletrh Moderního vytápění 2018 pomoci najít ideální řešení ve vaší situaci.

Může se stát, že máte v dnešní době moc informací a neumíte se v nich vyznat anebo naopak jich máte málo. Navštivte veletrh Moderního vytápění, kde se vám budou věnovat odborníci v daných oborech. Vysvětlí vám, jak se připravit na rok 2020, kdy začnou platit přísnější normy ve stavebnictví a jak se na ně, co neúčinněji a efektivně připravit. Nebudete pak zaskočeni, že jste měli udělat něco jinak.

Bude možné stavět budovy s téměř nulovou spotřebou energie anebo pasivní domy. Ty je však potřeba vybavit vhodnou technologií, tak aby splňovala technické požadavky, a zároveň jste byli spokojení s výší měsíčních účtů. Projektant i investor – stavebník by měl mít zájem na tom, aby byla technologie nejen účinná a výkonná, ale aby byla i kompatibilní s ostatními složkami domu či bytu.
Někdy je to hlavně na vás, jak se rozhodnete, protože vy si bydlení tvoříte.

Máte svůj sen, svojí představu o novém nebo zrekonstruovaném bydlení a nejste si jisti, jestli víte, kam a na koho se obrátit? Na veletrhu jistě najdete firmu, která vám pomůže váš sen zrealizovat. Nakonec zjistíte, že, když vám někdo pomůže projít tou zdánlivě spletitou cestou, že to stálo za to.

 Tady je malý seznam firem, které se zúčastní veletrhu a budou vám svými odbornými radami k dispozici. Zároveň mají pro vás nabídku atraktivních novinek.
Jmenujme alespoň některé z nich: ABX spol. s r.o., Družstevní závody Dražice-strojírna s.r.o. /NIBE ENERGY SYSTEMS CZ, HAAS + SOHN Rukov s.r.o., ALPHATEC comfort systems s.r.o, Jaroslav Cankař a syn ATMOS, KF group s.r.o., THORMA Výroba, NEXWARM. CZ, REHAU, R E G U L U S spol. s r.o., AC HEATING, Viessmann, TOP – EL, TULIKIVI, Stiebel Eltron spol. s r.o., ŠTORC TZB s.r.o., V-systém elektro s.r.o., Solarinvest a mnoho dalších.

V rámci 13. ročníku veletrhu Moderní vytápění 2018 nebude chybět ani atraktivní soutěž, ve které mohou návštěvníci vyhrát hodnotné ceny. Hlavní cenou soutěže je designově propracovaný zahradní stůl s plně funkčním ohništěm Patio Flame Madrid. Výherci budou určeni losem.

Veletrh se také bude věnovat tématům Nová zelená úsporám a kotlíkové dotace. Kromě poradenství a přednášek k těmto tématům (EkoWATT, Státní fond životního prostředí ČR), si návštěvníci budou moci vybrat i z celé řady dalších, například: Vytápění a větrání budov s téměř nulovou spotřebou energie (Univerzitní centrum energeticky efektivních budov ČVUT), Možnosti využití fotovoltaiky v bytových domech (Česká fotovoltaická asociace, z. s.) či Individuálně stavěná topidla v tradičním i moderním bydlení (Cech kamnářů ČR) a mnoho dalších. Je pro vás připravený bohatý doprovodný program.

Přijďte a užijte si bohatou nabídku Veletrhu Moderního vytápění. Jste srdečně zváni !!!

foto: Terrinvest
text: redakce

 

Přidat příspěvek

Nový příspěvek

 required:
required:
required:
 
Zatím zde nikdo nepřispěl