FESTIVAL VŠEM ŽENÁM

Datum: 25.1.2016
Komentáře: 0
obrázek
Milé dámy, zveme Vás tímto na druhý ročník festivalu VŠEM ŽENÁM, který se bude konat opět na Mezinárodní den žen 8. a 9. března 2016 v Praze, v Novoměstské radnici, tentokrát na téma „SÍLA ŽEN“.

„ JSEM TO JÁ, KDO JE, KDO DOŠLA SAMA AŽ SEM…“

…přejeme si opět s vámi oslavit ženskou energii a sílu. Našim cílem je, aby se moderní, sebevědomé a aktivní ženy setkaly, inspirovaly, propojily a našly sílu posunout se v životě dále s úžasnými hosty festivalu VŠEM ŽENÁM.

Setkejte se s Halinou Pawlowskou nad tématem „Kdy je žena zralá“, se světoznámým návrhářem Osmany Laffitou a  jeho  přednáškou „Jak se obléci do práce“, s Milanem Hrabánkem a jeho zkušenostmi o  vlivu porodního traumatu na náš následující život, s Ivetou Radičovou  a  polemikou o síle ženy a dalšími báječnými hosty festivalu VŠEM ŽENÁM – hosté festivalu VŠEM ŽENÁM.cz, všem ženámwww.vsemzenam.cz/hoste

Přijďte 8. a 9. března 2016 mezi nás na festival VŠEM ŽENÁM, dejte si dárek k Mezinárodnímu dni žen. Těšíme se na vás!  

VIDEO FESTIVALU VŠEM ŽENÁM ZDE 

Registrujte se ZDE

www.VSEMZENAM.cz 

Tým festivalu VŠEM ŽENÁM a ambasadorky festivalu VŠEM ŽENÁM

___________________________________________________________________________                       

Cílem festivalu je podpořit ženy ve své ženskosti a ve své seberealizaci, podpořit je v jejich síle pozitivně měnit společnost a jít příkladem. 

"Chci, aby se děly zázraky. Přeji si podpořit ženy ve své ženskosti a seberealizaci. Chci, abychom měly ještě vyšší sílu pozitivně měnit společnost a jít příkladem. Abychom ztratily strach, který nás ovládá. Přála bych si, aby k nám na festival přišly takové ženy, co mají touhu posouvat své hranice dále, a svůj strach ovládnout. Postavit se čelem nezdarům, bolesti, nesplněným touhám a v nich najít léčení, vyléčení a sílu", dodává Petra Janíčková, zakladatelka festivalu VŠEM ŽENÁM.

 

Přidat příspěvek

Nový příspěvek

 required:
required:
required:
 
Zatím zde nikdo nepřispěl