Nejnovější trendy v oblasti hraček a her pro děti nabídne říjnový veletrh FOR TOYS

Datum: 16.9.2015
Komentáře: 0
obrázek
Do Vánoc sice zbývá ještě nějaký ten měsíc, ale už teď se může Ježíšek inspirovat novými trendy hraček a her pro děti všech věkových kategoriích. Aby se v záplavě nabídky neztratil, je tady veletrh hraček a her FOR TOYS, který se bude konat v PVA EXPO PRAHA ve dnech 8. – 11. října 2015. FOR TOYS doplní i další dvě veletržní akce – veletrh potřeb pro děti a kojence FOR BABIES a veletrh videoher a interaktivní zábavy FOR GAMES.

Podzimní veletrhy nabídnou návštěvníkům stejně jako v předešlých letech ucelenou prezentaci výrobků a služeb určených dětem všech věkových kategorií, jejich rodičům i nastávajícím maminkám. O tom, že si na své přijde opravdu každý, svědčí široké spektrum vystavovatelů.

Trojlístek výstav je navíc ideální příležitostí k seznámení se s aktuálními trendy v oblasti her a hraček, z nichž většina bude jistě zmíněna ratolestmi v dopisu Ježíškovi. Velká část vystavovatelů navíc poskytuje na nákup svých produktů během veletrhů výrazné veletržní slevy. Za všechny dosud přihlášené vystavovatele lze jmenovat například společnost KOVAP, která je tradičním výrobcem plechových mechanických hraček.

Partnerem veletrhu FOR TOYS se pro letošní rok stala Dětská tisková agentura, která je pořadatelem ankety Zlatý Ámos vyhlašující každoročně nejoblíbenějšího učitele České republiky. Vítěz letošního roku bude vyhlášen právě na tomto veletrhu.

FOR  TOYSČtyřdenní veletržní dění doplní pestrý doprovodný program doplněný o soutěže a pódiová vystoupení. Chybět nebude ani oblíbená fotosoutěž Dětská tvář veletrhu ve spolupráci s ateliérem Jana Hozová. V sobotu 10. října bude na veletrzích pokřtěna originální kreslená adukativní kuchařka pro děti  s názvem Dobrodružství v kuchyni. 

Nouze nebude na veletrhu také o sportovní aktivity. Jednou z nich bude například unikátní zábavně- naučná dráha od tří do dvanácti let Fun Bike. „Dráha se skládá z několika bezpečných a zábavných překážek, které děti projíždí na odrážedle nebo na kole. Dráha zvyšuje schopnost udržet rovnováhu a bezpečnost dětí na kole. Na veletrhu budeme mít připraveny dvě dráhy, které budou rozdělené podle věku a schopností dětí,“ doplňuje Hana Kovářová, manažerka veletrhu.

Kompletní informace o veletrhu FOR TOYS včetně vystavovatelů a doprovodného programu najdete na stránkách www.fortoys.cz. Zde můžete také získat po registraci zlevněnou rodinnou vstupenku. Stačí vyplnit krátký formulář na http://fortoys.cz/sleva/rodina a vstupenka vám bude jednoduše doručena na email.

Přidat příspěvek

Nový příspěvek

 required:
required:
required:
 
Zatím zde nikdo nepřispěl