INSPIRACE JE MŮJ ŽIVOT

Datum: 17.2.2015
Komentáře: 0
obrázek
Sedím v Sydney Opera House na schodech a pláču. Co se to se mnou děje? Kde se vzaly ty emoce? Vedle mě po schodech leze 17-měsíční Jiřík a pobrukuje si spokojeností. Musím ten festival dostat do České republiky! Už tomu rozumím… To je ten důvod, proč jsem se do Sydney vrátila po 14 letech. Vše bylo dojemné, vše bylo možné, vše je možné!!!

Festival VŠEM ŽENÁM - WWW.VSEMZENAM.CZ  jsem založila, abychom společně měly možnost vnímat ženskou energii v nás. Přeji si, abych ženy, nehledě na postavení a moc, inspirovala, obohatila je a zprostředkovala jim neuvěřitelné zážitky. Moc si přeji, abychom se stali vaší studnou inspirace, sílou a zprostředkovali vám autentické příběhy a nezapomenutelný zážitek! A vím, že toho dosáhneme! Poprvé v životě se rozhoduji pouze na základě intuice a nehledím na ekonomickou stránku projektu. Sama nemohuvšem ženám uvěřit tomu, že sen, který se zrodil v březnu 2014, bude o rok později uskutečněn v České republice!

Připravili jsme pro vás dva dny nabité zážitky, diskuzemi s úžasnými osobnostmi, které vás svými příběhy budou inspirovat, motivovat a někdy vás dojmou až k slzám. Užijete si také spoustu skvělých networkingových aktivit, při kterých se pobavíte a získáte neocenitelné kontakty. Můžete se těšit na meditace, jógu, bubnování a další úžasné zážitky, které vás povznesou nad běžné denní starosti.

Na festivalu vystoupí Jaroslav a Iveta Duškovi, Dita Pecháčková, Olga Šípková, Ivo Toman, Ivana Königsmarková, Rostya G. Smith, Jan Bílý a další hosté.

Přijďte 8. a 9. 3. 2015 mezi nás do Míčovny v Královské zahradě Pražského hradu a dejte si dárek k MDŽ! Váš osobní rozvoj je nyní ve vašich rukou! A jestli se festival VŠEM ŽENÁM podaří, to nevím, to asi bude záležet na nás všech, kteří věříme…

REGISTRUJTE POSLEDNÍ VOLNÁ MÍSTA NA WWW.VSEMZENAM.CZ 

Petra Janíčková a ambasadoři VSEMZENAM.cz

Zakladatelka portálu pracezeny.cz a festivalu VŠEM ŽENÁM, prezidentka Business Leaders Forum CZ

Přidat příspěvek

Nový příspěvek

 required:
required:
required:
 
Zatím zde nikdo nepřispěl