Přijďte vyhrát střechu na veletrh Střechy Praha!

Datum: 3.1.2015
Komentáře: 0
obrázek
Kompletní přehled o současné nabídce materiálů pro stavbu a renovace střech nabídne 17. ročník veletrhu STŘECHY PRAHA. Tento nejvýznamnější středoevropský veletrh v oboru proběhne 22. – 24. 1. 2015 v PVA EXPO PRAHA Letňany. V souběhu se uskuteční veletrh obnovitelných zdrojů a úspor energií SOLAR PRAHA a veletrhy ŘEMESLO PRAHA a FOR PASIV.

 PVA EXPO PRAHA Letňany ve dnech 22. – 24. 1. 2015 od 10:00 do 18:00, v sobotu do 17 h. 

VYSTAVOVATELÉ
Souboru veletrhů se bude účastnit na 250 společností z řad nejvýznamnějších výrobců a dodavatelů střešních materiálů, konstrukcí, izolací, střešních oken, doplňků, okapových systémů, fasádních systémů, nízkoenergetických a pasivních domů, nářadí a strojů, včetně firem nabízejících solární a fotovoltaické systémy. Své produkty a služby představí renomované firmy, jako jsou Asko, Bramac, Büsscher a Hoffmann, Fakro, Fatra, Haas Fertigbau, HPI, Juta, Kingspan, KM Beta, Lightway, Liko-s, Linzmeier, Mediterran, Pražská energetika, Prefa, Rockwool, Roto, Satjam, Sema, Stanley Black & Decker, Tegola, Tondach, Ursa, Velux a mnoho dalších významných společností.

NOVÝ PROJEKT – „FANDÍME ŘEMESLU!“
Projekt na podporu řemesel v ČR, který v roce 2014 zahájila Asociace malých a středních podniků a živnostníků ČR, bude prezentován formou společné expozice řemeslných cechů, ukázkami prací, poradenstvím a řadou užitečných přednášek na aktuální témata, jako jsou novela Živnostenského zákona, elektronická evidence tržeb či druhotná platební neschopnost.

Těšit se dále můžete na ukázky řemesel, módní přehlídky pracovních oděvů, fórum Dřevěné konstrukce střech, semináře Zateplení kvalitně, Rekonstrukce střech, Bezpečnost práce na stavbách, Úspory energií v rodinných a bytových domech, Tepelná čerpadla v praxi aj. Nebudou chybět ani bezplatná poradenská centra pro všechny oblasti výstavby, pro úspory energií, včetně centra fasád. 

Srdečně Vás zveme k návštěvě jedinečné akce, kde můžete načerpat množství užitečných informací a navíc vyhrát hodnotné ceny včetně střechy na rodinný dům!  

Soubor veletrhů se koná v PVA EXPO PRAHA Letňany ve dnech 22. – 24. 1. 2015 od 10:00 do 18:00, v sobotu do 17h. 

Kompletní program naleznete na www.strechy-praha.cz, kde je k dispozici i VSTUPENKA SE SLEVOU 50%.

Přidat příspěvek

Nový příspěvek

 required:
required:
required:
 
Zatím zde nikdo nepřispěl