Za dárky na Stříbrné vánoční dny

Datum: 8.12.2014
Komentáře: 0
obrázek
Máme tu prosinec a za necelý týden se opět otevřou brány oblíbeného veletrhu dárků - Stříbrných vánočních dní. Pokud vám chybí nápady, buďte si jistí, že inspirace najdete dostatek. S předstihem pro vás máme několik tipů.

Protože jsou vánoční svátky hlavně pro děti, najdou návštěvníci na veletrhu řadu prodejců a výrobců her a hraček jako je firma Albi se svými společenskými hrami, která představí velkou novinku – Kouzelné čtení s interaktivní tužkou. Český výrobce NOE se perníčkypředvede se svými populárními plyšovými maňásky a k vidění budou i neodolatelné plyšovové hračky designové japonské značky Craftholic nebo ručně šité panenky MY DOLL. 

Tradiční součástí Stříbrných vánoční dní je také Fashion zóna – prodejní výstava módy, šperků a doplňků od nezávislých tvůrců. Pokud hledáte originální dárky přímo od výrobců – určitě se zastavte.               

stolováníKe svátkům patří také sváteční stolování a výzdoba. Pokud budou návštěvníci hledat tip na firmu, u které najdou moderní a designové doplňky i stylové vánoční dekorace, rozhodně by si neměli nechat ujít firmu CEDR. Odborníkem na stolování je firma SPOOON, která dováží originální příbory portugalské rodinné firmy HERDMAR se 100letou tradicí. A pro zájemce o dokonalé české vánoční ozdoby ze skla bude jako tradičně připravena expozice Ivany Jandové

Vánoční čas je také příležitostí pro dobré skutky a i vy můžete přispět dárkem pod STROM SPLNĚNÝCH PŘÁNÍ dětského domova KLOKÁNEK. Ze všech přijatých dárků vytvoří odbornice na ozdobné balení dárků Radka Křivánková pyramidu, která bude usilovat o Rekord o vytvoření největší pyramidy z vánočních dárků 

Další zajímavé exponáty, tipy a  informace o doprovodném programu najdete na http://www.vanocnidny.cz/.

Přidat příspěvek

Nový příspěvek

 required:
required:
required:
 
Zatím zde nikdo nepřispěl