Bytový design pomáhá při bydlení i při prodeji nemovitosti

Datum: 24.11.2014
Komentáře: 0
obrázek
Koupili jste krásnou, úplně novou nemovitost, odemykáte dveře a – hledíte na ten úžasný, ovšem prázdný prostor, který nyní musíte vybavit a upravit k obrazu svému. Všechny vaše nápady jsou nepoužitelné, a když už se líbí vám, je zásadně proti partner. Zjišťujete, že kupodivu není vůbec snadné sladit jednotlivé kusy nábytku a dekorací, samostatně tak krásné, společně ovšem do očí bijící a vlasy hrůzou ježící.

A co teprve barvy, to už je hotové peklo. Je vidět, že osobní vkus tady na všechno sám nestačí. Hledáte tedy na internetu, procházíte se různými obchody, srovnáváte jednotlivé varianty, radíte se se známými a to všechno zabírá spoustu času i energie. Že byste to nakonec vzdali a pořídili si domů to první, nebo nejlevnější, na co ve výloze natrefíte? Právě naopak, nastal nejvyšší čas obrátit se na  odborníka na bytový design!                                                                                          

Bydlení je vizitkakuchyň

Je dobré si uvědomit, že interiér vašeho bydlení je zároveň takovou velkou vizitkou, podle které vás spousta lidí bude hodnotit. Pozitivně, přáli byste si. Jasně, přátele kvůli nevkusnému obýváku, kvůli zelenočerveným záclonám kombinovaným s modrým kobercem asi neztratíte. Ovšem návrh interiéru by měl dodržovat určité společensky nastavené limity běžně respektovaného vkusu moderního bydlení.kouplena

Kvůli tomu všemu je tady bytový designér. Kromě citu pro soulad, koncepci a harmonii má dostatek odborných znalostí a zkušeností díky nimž je schopen najít ideální soulad mezi vaší představou a realitou. Ta se samozřejmě může odvíjet také od finančních možností, dále závisí na prostorových možnostech, počtu nájemníků a řadě dalších faktorů. Výsledek však vždy bude jeden, získáte nádherné a zároveň praktické bydlení, s nímž se rozhodně každému rádi pochlubíte.

Jak při prodeji skutečně vydělat

Možná tomu nebudete věřit, ale bytový designér vám velice pomůže i v opačném případě, tedy pokud svůj dosavadní domov prodáváte a chystáte se ho nadobro opustit. Nebo třeba pronajímat. V takovém případě se promění v odborníka na home staging, který nemovitost před prodejem připraví tak, že bude skvěle vypadat na fotkách v inzerci a všechny potenciální zájemce na první pohled doslova ohromí.

A o to vlastně jde, nemovitost co nejrychleji a za co nejvýhodnějších podmínek prodat. Je jasné, že investice do služby takového typu se opravdu vyplatí.

Ve fotogalerii najdete srovnání interiérů před úpravou a po úpravě.
 text a foto: www.bdstaging.cz

 

 

 

Přidat příspěvek

Nový příspěvek

 required:
required:
required:
 
Zatím zde nikdo nepřispěl