5.veletrh nejen pro tvořivé KREATIVITA- HOBBY

Datum: 9.5.2014
Komentáře: 0
obrázek
Již po páté se sejdeme na veletrhu KREATIVITA-HOBBY, který se uskuteční ve dnech 23.-25.května 2014 na Výstavišti Praha – Holešovice.

letákA jak jinak oslavit svátek tvořivců než tvořením. Opět jsou připraveny zajímavé workshopy, novinky, materiály, pomůcky, literatura, dílničky a hraní pro děti. 

Celkem se představí více jak 53 workshopů a dílniček denně. A jaké to jsou? Vyzkoušíte scrapbooking, korálkování, pletení, polymerové hmoty, malování metodou One Stroke, papírové tvoření, Moosgummi, skládačky, malování hedvábí na velkých rámech, plstění, fascinátory, razítkování nejen na textil a papír pro velké i malé, objevíte tajemství Magické krabičky, představí se Čokoládové muzeum, budeme sypat mandalu veletrhu jak je naším dobrým zvykem, nakoupíte látky, výtvarné a kreativní pomůcky, vyzkoušíte stroje a pomůcky na patchwork, vyrobíte si vlastní placku a mnoho dalšího. veletrh

Výběr je opravdu velký a bavit se budou děti i dospělí. Neváhejte si užít tvořivý den a přijďte na veletrh KREATIVITA-HOBBY objevit nové i staré techniky z oblasti tvoření a kreativity. 

Pro školy je opět připraveno akční vstupné.

Více informací o připravovaných workshopech, seznamy vystavovatelů a o vstupném naleznete na www.kreativita-hobby.cz Nezapomeňte si zde stáhnout slevový kupón na základní vstupné.

 

Otevírací doba:

Pátek 23.5.2014  10-18h
Sobota 24.5.2014 10-18h
Neděle 25.5.2014 10-17h

 

Přidat příspěvek

Nový příspěvek

 required:
required:
required:
 
Zatím zde nikdo nepřispěl