Nová kolekce Lene Bjerre JARO 2014

Datum: 14.3.2014
Komentáře: 0
obrázek
Ve Skandinávii jsou dlouhé letní večery, a tak všichni milují posezení venku při světle svíček. Proto u nás najdete opět nové venkovní i vnitřní svícny a lucerny, které jsou právě pro Skandinávii tak typické. Susan Sand a Bjarne Poulsen, majitelé této dánské firmy, nám tentokrát představili kolekci laděnou do bílé, zelené a modré, barev pro severský design typických. S citem designérů a smyslem pro detail vznikly nádherné dekorace, které rozjasní každý interiér i exteriér.

Lene Bjerre je firma, která od počátku svého vzniku pracovala s kvalitními textilními materiály. V letošní kolekci najdeme ubrusy, závěsy a záclony, které potěší naše oko. Další novinkou pro rok 2014 je kolekce skleněného zboží AGNES. V kolekci najdete sklo určené pro různé druhy tekutin. Pokud by si někdo nebyl jistý, jak přesně skleničky použít, nápisy na skleničkách mu to napoví…

Máte-li rádi skandinávský styl, kde dominuje jednoduchost a čistota, v nabídce firmy Lene Bjerre rozhodně získáte inspiraci pro vaše interiéry i zahrady.

Veškeré produkty dánské značky Lene Bjerre najdete v našich obchodech À la Maison v Nákupním centru Palladium na Praze 1, Centru Chodov na Praze 4 nebo na e-shopu www.alamaison.cz.

Přidat příspěvek

Nový příspěvek

 required:
required:
required:
 
Zatím zde nikdo nepřispěl