Romantická koupelna

Datum: 18.2.2014
Komentáře: 0
obrázek
K vytvoření té správné nálady pomáhají vhodné dekorace do bytu. Například svíčky, vonné oleje a květiny rozmístěné po celém interiéru. Chybět by neměly ani v koupelně, kde si můžete dopřát příjemnou koupel. Pro romantiky, kteří by chtěli mít krásnou atmosféru ve svém bytě po celý rok, přináší Keramika Soukup zajímavou inspiraci. Nemusíte se bát růžového kýče, romantická koupelna může být moderní, decentní, a přesto působivá.

Stačí trocha decentní barvy nebo pár zajímavých dekorací a koupelna je jako vyměněná. Romantika v pařížském stylu v decentní barevné kombinaci. Série Femme v rozměru 33x60 cm, výrobce Peronda, prodává Keramika Soukup: obklad 1.119 Kč/m2, dekor Paris 968 Kč/ks.

Kombinace jemných květin a něžných tónů starorůžové nikdy nezestárne. Obklady série Provence v jemných tónech růžové, výrobce Peronda, rozměr: 33x47 cm, prodává Keramika Soukup: 810 Kč/m2.

S koupelnovým nábytkem ze série Deco Flat s dekorem Poesia získá vaše koupelna originální a romantický nádech.

Něžnost ve francouzském duchu je patrná nejen z dekorací série Provence, ale také v barevných tónech, které koupelnu proměňují ve sladké místo plné romantiky.

Nemáte rádi přesladkou růžovou ani vášnivou červenou, ale chcete vykouzlit romantický interiér? Jde to i v neutrálních barvách, třeba v zámeckém stylu. Pravá romantika jako na zámku, to je kombinace dekorů, obkladů a dlažeb série Treasure. Výrobce Peronda, rozměr: 25x75 cm, prodává Keramika Soukup: 1.202 Kč/m2.


Můžete si dopřát i vyjímečný zážitek ve vaně Vision MTS s chromoterapií, s el. ovládáním a vanovým přepadovým kompletem od designéra Paola Parea nebo Luxusní vanu pro dva Fusion, výrobce Gruppo Trees.

Ať už se vám růžová líbí nebo máte rádi decentnější barvy, určitě si vyberete.

Více produktů a informací najdete na: www.keramikasoukup.cz

 

Přidat příspěvek

Nový příspěvek

 required:
required:
required:
 
Zatím zde nikdo nepřispěl