Ajurvédská kosmetika – ideální řešení pro podzim

Datum: 31.10.2013
Komentáře: 0
obrázek
Ajurvéda znamená „medicínu dlouhověkosti“ a patří k účinné terapii uznávané Světovou zdravotnickou organizací. Po tisíce let mudrci zkoumali a dokumentovali léčivé vlastnosti výživy, tělesných a duchovních cvičení a bylinných formulí. Kosmetické přípravky a také čaje v sobě kombinují starobylou moudrost Ajurvédy a moderní poznatky.

Podle ájurvédské teorie je dobré zdraví stavem pohody a vitality, nikoliv pouze stavem, kdy není přítomna choroba. Byliny patří mezi nejlepší známé antioxidanty, ájurvédské byliny především. Výrobky z nich jsou užívány a používány s důvěrou, pravidelně a dlouhodobě, díky tomu je problém léčen od kořenů a provádí se odstranění základní příčiny tohoto problému.

Dnes se zaměříme na kosmetické výrobky, které mohou být zajímavou alternativou pro naši běžně užívanou kosmetiku. Čisté přírodní produkty obvykle pocházejí z biofarem, tedy nebyly nijak chemicky či biologicky znečištěny. Jsou stoprocentně přírodní a splňují nejpřísnější mezinárodní standardy kvality. Pojďte se podívat na malou nabídku kosmetických produktů pro každý den.

Borovea krém

Krém obsahuje přírodní bylinné extrakty, které vyživují a chrání pokožku. Je vhodný na suchou a také popraskanou pokožku (například paty, lokty a kolena). Chrání před podrážděním, používat se dá také jako krém po holení nebo jako ideální ochrana pleti v zimě. Léčit s ním lze i drobná poranění, malé popáleniny či suché a popraskané rty.
25 ml CENA: 39 Kč

Eclat – krém na vrásky

Regenerační krém proti vráskám zpomaluje stárnutí a omlazuje pokožku. Obsahuje živiny prospěšné pro kůži, antioxidanty, přirozenou ochranu proti slunci a kyselinu alpha-hydroxylovou. Při pravidelném používání vyhlazuje pokožku, odstraňuje pigmentové skvrny, vyplňuje vrásky a udržuje správnou vlhkost.
50ml CENA: 119 Kč

Hairina bylinný šampon s Neemem obsahuje aloe, tea-tree olej, pšeničné klíčky, šikakai a hennu a je určen na normální až suché vlasy, které zbavuje nečistot, nevysušuje je, dodává jim hebkost, lesk a pevnost,šampón potřebnou výživu a současně je chrání před lupy a vypadáváním či šedivěním. Vlasy jsou při pravidelném používání posílené a jejich konečky se netřepí.
220 ml CENA: 249 Kč

konditionérBylinný kondicionér na vlasy obsahuje mandlový olej a různé byliny a extrakty, díky nimž regeneruje roztřepené konečky, působí proti lámavosti a padání vlasů a podporuje husté a silné vlasy. Rovněž toto sérum chrání vlasy před lupy a vypadáváním. Z vlasů se nevymývá, takže na ně působí po celou dobu aplikace. 
60 ml CENA: 199 Kč

Bylinný vlasový olej Hairina je s unikátní kombinací 21 bylin podle originální receptury. Při olejpravidelném používání podporuje růst vlasů stimulací a výživou vlasových folikulů. Proniká do vlasové pokožky a posiluje vlasové kořínky živinami a bílkovinami v prevenci padání vlasů. Rovněž působí proti lupům a chrání vlasovou pokožku proti infekcím a plísním. Pravidelné používání tohoto oleje navozuje také klidný spánek.
120 ml CENA: 239 Kč 

Trix – mast na unavené svaly
Poslední z naší dnešní nabídky je bylinná mast složená ze směsi bylin a olejů, která působí regeneračně na unavené svaly, které stimuluje, zahřívá, prokrvuje a celkově je vrací do dobré kondice a pomáhá jim od bolesti. Hodí se na jemné masáže.
25 ml CENA: 59 Kč

Pokud vás nabídka ájurvdédské kosmetiky zaujala a chtěli byste se podívat i na další produkty, naleznete je na webových stránkách www.eccevita.cz

 

 

Přidat příspěvek

Nový příspěvek

 required:
required:
required:
 
Zatím zde nikdo nepřispěl