Krásné byty pro singles i rodinný život

Datum: 19.3.2013
Komentáře: 0
obrázek
Výběr vlastního bytu je poměrně důležitým životním krokem. Nejen, že investice do nemovitosti je poměrně vysoká, ale dalším faktorem je to, že zde budete žít mnoho let. Nový byt byste měli vybírat s výhledem do budoucnosti. Pro mladé, kteří zatím neřeší rodinu a narození potomka, přijde vhod malometrážní byt. Kdo plánuje v horizontu pár let založit rodinu, měl by se poohlížet po větších rodinných bytech. Jaká je tedy nabídka bytů v Praze?

Zábava nebo klidné prostředí

Při výběru bytu byste krom dispozic měli zvažovat i lokalitu, v které se byt nachází. Byty v Praze v blízkosti centra mají výhodu rychlé dostupnosti do centra, mnoho obchodů a zábavy při ruce, ale většinou se nachází u rušnějších ulic s méně zelení a klidu.

Byty dále od centra mívají nejen nižší cenu, ale v okolí naleznete dostatek zeleně, přírodních parků a klidu. Pro mladé singles nebo páry přijde vhod spíše byt více v centru. Rodiny s dětmi ocení bydlení raději v blízkosti přírody.

Skvělým příkladem bytů v centru je projekt Liberty Building, který se momentálně staví v pražských Nuslích. Jedná se o dům složen ze dvou samostatných částí. V jedné části novostavby budou byty, v druhé, zrekonstruované části bývalé továrny pak budou ateliéry a kanceláře. Ideální místo pro ty, kteří hledají bydlení a místo pro své podnikání na jednom místě.

Pro rodinný život v zeleni je perfektní projekt Zelený Botič, který se nachází v Záběhlicích. Krásné terasovité domy, nebo malometrážní byty uspokojí každého, kdo hledá únik před ruchem velkoměsta, ale zároveň hledá komfort rychlé dostupnosti do centra. Kombinací bydlení v přírodě a v těsné blízkosti centra je pak projekt Na Pláni - byty Svět. Perfektní poloha na Praze 5, pouhých 10 minut od stanice metra Anděl a zároveň bytové domy obklopené přírodou a parky.

Bohatá občanská vybavenost

Občanská vybavenost bytů v centru nebo na okraji Prahy je dnes téměř srovnatelná. S výstavbou nových bytů v Praze se v těsné blízkosti staví i supermarkety, školy a školky jsou maximálně pár stanic městskou hromadnou dopravou, stejně tak zdravotní střediska. Sportovní a kulturní vyžití nabízí nová sportovní centra, která díky novému nárůstu obyvatel vznikají.

Kdy je vhodný čas na nákup

Pokud čekáte na vhodnou dobu nákupu nemovitosti, tak již nečekejte. Situace nemůže být výhodnější. Ceny bytů jsou velmi nízko, na samotném dně. O pořízení hypotéky se o vás budou banky prát a nabízet výhodnější podmínky. Pořízení vlastního nového bytu se určitě vyplatí. Budete bydlet ve svém a peníze které “vyhazujete” oknem za nájem budete dávat za vlastní bydlení.


Geosan Development, a.s.

Přidat příspěvek

Nový příspěvek

 required:
required:
required:
 
Zatím zde nikdo nepřispěl