Luxusní doplňky nejen pro muže

Datum: 4.3.2013
Komentáře: 0
obrázek
Krabice na kravaty, box na hodinky či šperkovnice z pravé buvolí kůže v příjemném hnědočerveném odstínu vypracované do nejmenšího detailu. Vše vyrobeno ručně, v renomovaných malých rodinných podnicích s vysokými etickými a ekologickými principy. Navíc pouze v limitovaných sériích. Luxus, který vydrží po generace...To je finská značka Balmuir, kterou nově prodává interiérový butik À LA MAISON.

BALMUIR se velmi rychle po svém založení stala jednou z nejoblíbenějších značek, které využívají designéři luxusních interiérů. Výrobky této značky jsou dostupné v téměř čtyřiceti zemích Evropy, Ameriky i Asie. Finský rodinný podnik založila jeho majitelka Heidi Jaara v roce 2007. Specializuje se na exkluzivní zboží, jako jsou ručně vyráběné svíčky s kovovými a sametovými povrchy, mohérové a kašmírové šátky a šály, lněné bytové textilie a předměty pro exkluzivní interiéry vyrobené z kvalitní buvolí kůže. A právě ty k nám začal dovážet butik À LA MAISON.

„Nabídka luxusnějších interiérových doplňků pro ženy je poměrně pestrá, opačná situace však panuje v pánském sortimentu. Vybavit typicky mužský pokoj nebo pracovnu bývá opravdu oříšek. Právě tuto mezeru na trhu zaplňuje značka BALMUIR. Kromě doplňků, jakými jsou například stojan na deštníky, němý sluha na oblečení, kyblík na šampaňské či koš na noviny, má v nabídce také ryze pánské nezbytnosti - například box na kravaty,“ popisuje sortiment Lenka Kocourková, majitelka butiku À LA MAISON.

Z elegantní řady výrobků z buvolí kůže si však vyberou i ženy. Pro ně je určena třeba velká patrová šperkovnice a menší určená na cesty, vizitkář či rámečky na fotografie.

Více informací a produktů najdete na:
www.alamaison.cz

 

Přidat příspěvek

Nový příspěvek

 required:
required:
required:
 
Zatím zde nikdo nepřispěl