HYPOTEČNÍ KALKULAČKA

Datum: 11.2.2013
Komentáře: 0
obrázek
Oblíbeným a často využívaným finančním produktem je hypotéka. Jde o úvěr, který vám poskytne banka pro účely investování do nemovitostí. K zajištění hypoúvěru se musíte bance založit financovanou nemovitostí, která musí sídlit na území České republiky.

Oblíbeným a často využívaným finančním produktem je hypotéka. Jde o úvěr, který vám poskytne banka pro účely investování do nemovitostí. K zajištění hypotečního úvěru se musíte bance založit financovanou nemovitostí, která musí sídlit na území České republiky.

Většinou se doba splácení hypotéky pohybuje v rozmezí od 5 do 30 let, přičemž banka vám zadává určité úrokové sazby.

Dnes si umíte už i sami snadno zjistit, jaká forma hypotéky je pro vás nejvýhodnější. Poslouží vám k tomu hypoteční kalkulačka, která vám vypočítá měsíční splácení hypotéky a poskytne vám orientační splátkový kalendář, kde budou uvedeny jednotlivé splátkové období rozděleny na úroky a na úmor splátky (úmor - pravidelná splátka úvěru).

Do hypoteční kalkulačky se zadávají následující informace

  • výše hypotéky, která představuje množství půjčených peněz,
  • úroková sazba, přes kterou se úročí poskytnutá hypotéka,
  • doba splácení, která představuje počet let, během nichž budete hypotéku splácet

Po zadání požadovaných informací vám hypoteční kalkulačka zobrazí

  • vypočtenou pravidelnou splátku hypotéky,
  • celkovou sumu peněz nezbytných ke splacení hypotéky

 

Raiffeisenbank vám nabízí další alternativu efektivní pomoci.

Pokud nechcete ztrácet čas studováním podmínek našich hypoték a potřebujete co nejrychleji vyřídit úvěr bez zbytečných formalit, poslouží vám naši odborní hypoteční makléři. Jejich úkolem je poskytnout vám veškerý servis služeb týkajících se vyřizování hypotéky. Vytvoří vám návrh, který bude nastaven dle vašich potřeb a poradí vám, jak nejlépe financovat vámi vybranou nemovitost.

Pomohou vám i v oblasti pojištění a vybaví za vás i ohodnocení nemovitosti soudním znalcem. Pokud budete mít zájem o tyto služby, stačí vyplnit formulář s vaším kontaktem, nebo poslat email a domluvit si čas a místo setkání. Naši makléři se vám přizpůsobí a dostaví se na místo, které vám nejvíce vyhovuje.

 

Přidat příspěvek

Nový příspěvek

 required:
required:
required:
 
Zatím zde nikdo nepřispěl