Třináctipalcový tablet Asus transformer Book

Datum: 11.1.2013
Komentáře: 0
obrázek
Asus ukázal 8. ledna na letošním veletrhu CES v Las Vegas celou řadu notebooků vybavených multidotykovými displeji s plnou podporou operačního systému Windows 8. Mezi nejzajímavější modely patří Asus Transformer Book s odnímatelným 13" displejem, který lze používat i jako samostatný tablet.

Rok 2013 patřil na veletrhu CES tabletům s Windows 8. Dočkali jsme se tabletů od společností Asus, Lenovo, Toshiba, Samsung a dokonce i Dell. Asus měl již dlouho v plánu vyrobit tablet za sto dolarů. Původně jím měl být Nexus, který si ovšem přivlastnil Google a cena vyskočila na 199 dolarů. Letos by se to snad díky procesorům Intel mohlo podařit.

Asus Transformer Book je výkonné přenosné zařízení s podporou operačního systému Windows 8, které můžete díky dokovacímu provedení využívat jako notebook nebo jako tablet. Jestliže potřebujete být co nejvíce mobilní, Transformer Book snadno proměníte v tenký a lehký tablet s úhlopříčkou 13,3", který pohání procesory Intel Core i5 nebo i7 3. generace.

Je vybaven SSD úložištěm s kapacitou 128 GB a multidotykovým IPS displejem s rozlišením Full HD, s věrným podáním barev a širokými pozorovacími úhly. Když potřebujete vyšší výkon, Transformer Book zapojíte do dokovací lávesnice a proměníte jej v plně vybavený notebook s podsvícenou klávesnicí, velkým touchpadem a samostatným pevným diskem s kapacitou až 500 GB. Dokovací stanice nabízí řadu konektorů včetně USB 3.0 a má svou vlastní baterii, která prodlouží dobu provozu na cestách.

Zdroj: www.smartworld.cz

 

Přidat příspěvek

Nový příspěvek

 required:
required:
required:
 
Zatím zde nikdo nepřispěl