Střešní okno i balkon v jednom - svět na dosah ruky

Datum: 7.12.2012
Komentáře: 0
obrázek
Otevřte okno, dopřejte si odpočinek a nechte se obklopit přírodou. Nové dvoukřídlé střešní okno Galeria vytvoří po otevření balkon v podkroví, díky kterému ucítíte hřejivé sluneční paprsky, svěží vzduch vejde dovnitř a Vy získáte prostor navíc.

Nová dimenze bydlení

FGH-V Galeria je velké dvoukřídlé střešní okno se speciální konstrukcí. Horní křídlo se plynule vyklápí směrem nahoru, kde může dosáhnout úhlu až 45° a spodní směrem dopředu do svislé polohy, čímž je zajištěn ničím neomezený přístup k okraji balkónu.

Stálost a estetika

Boční ochranná zábradlí jsou integrována se spodní částí křídla a vysouvají se během jeho otevření. Po zavření okna se zcela schovávájí do konstrukce okna, takže nejsou vystavena nečistotám. Žádný prvek zábradlí není z vnějšku viditelný, takže nenarušuje estetiku střechy a je chráněn před působením povětrnostních vlivů.

BEZPEČNOST

Obě křídla (horní i dolní) jsou vybavena laminovaným bezpečnostním zasklením P2 (vnitřní sklo je laminované a vnější tvrzené se snadno omyvatelným povrchem). Balkonové okno je standardně vybaveno speciálním systémem zpevněné konstrukce okna topSafe, který významně zvyšuje jeho odolnost proti vloupání.

UŽIVATELSKÝ KOMFORT

Pohodlná obsluha okna je zajištěna díky klice umístěné v dolní části křídla, která je tak vždy v dosahu. Okno má vícebodový systém uzamčení bez tradičního protikusu.

Snadné a bezpečné mytí vnější okenní tabule umožňuje pojistka, tzv. blokující křídlo v poloze pootočené o cca 160°.

Balkonové okno Galeria je vybaveno automatickou ventilační klapkou V40P, která zajišťuje přísun optimálního množství vzduchu do místnosti a přispívá k úspoře energie.


Více informací najdete na:
www.fakro.cz

 

 

Přidat příspěvek

Nový příspěvek

 required:
required:
required:
 
Zatím zde nikdo nepřispěl