Luxusní bydlení v centru Prahy

Datum: 20.11.2012
Komentáře: 0
obrázek
V atraktivní lokalitě Prahy 2 vznikl unikátní projekt developerské společnosti BM DEVELOP – Rezidence Vinohradská, který by měl být dostaven na podzim roku 2013. Byty však můžete rezervovat již nyní. Pokud jste milovníky secesního stylu a nadstandardního vybavení, pak jsou tyto byty určeny právě Vám! Kromě bytů naleznete v rezidenci také kancelářské prostory. V tomto 7 patrovém domě se nachází celkem 11 bytových jednotek o dispozicích 2+kk až 4+kk a volné kancelářské prostory. Ke každému bytu můžete dokoupit sklepní kóji a parkovací místo. Bydlení té nejvyšší kvality je určeno pro všechny věkové skupiny.

Vinohrady – jedna z nejoblíbenějších lokalit vůbec!

Luxusní nové byty Praha 2 – Vinohrady jistě okouzlí i Vás. Vinohrady jsou zajímavé zejména pro své jedinečné historické kořeny a secesní vzhled budov. Již za dob Karla IV. zde byly zakládány královské vinohrady, které však postupem času zanikly. Místo toho zde byly budovány malé vilky, letohrádky a usedlosti. Další významnou etapou pak byla pokomunistická doba, kdy byly domy nově zrekonstruovány a vráceny svým původním majitelům. V současné době patří Vinohrady mezi jednu z nejoblíbenějších lokalit. Je tomu tak nejen díky historickému nádechu, ale také jedinečným panoramatem a veškerou občanskou vybaveností na dosah ruky.

Pohádkové bydlení

V okolí projektu Vinohradská 33 se nachází mateřské školy, základní školy, knihovny, restaurace, sportovní a relaxační zóny, nákupní střediska i zdravotnická zařízení. Velkou výhodou je výborná dopravní dostupnost, která je řešena velmi precizně a efektivně. Nejbližší stanice metra A – Jiřího z Poděbrad se nachází pouhou minutu chůze. Kromě metra se v bezprostřední blízkosti projektu nachází i tramvajové zastávky. Nechte se okouzlit i Vy a podívejte se na luxusní bydlení a nadstandardní vybavení projektu Vinohradská 33!

Neváhejte a investujte do Vašeho nového bydlení. Věřte, že této investice nebudete nikdy litovat! Rezidence Vinohradská, to je bydlení v samém srdci Prahy!

Více informací najdete na:
www.vinohradska-33.cz

 

Přidat příspěvek

Nový příspěvek

 required:
required:
required:
 
Zatím zde nikdo nepřispěl