KREATIVITA-HOBBY

Datum: 30.11.2012 - 2.12.2012
Komentáře: 0
Místo: Praha - Holešovice
obrázek
Těšte se na veletrh pro tvořivé duše KREATIVITA-HOBBY, který se letos otevře již podruhé. Představí se vystavovatelé z různých oblastí tvoření – scrapbooking, plstění, kresba, fimo, korálkování, práce se Swarovski crystal, papírové skládání, malování na trička, kreativní tvořivé sady pro děti, razítkování, decoupage, pletení, háčkování, drátkování, pedig, twist art, smaltování, malování na hrnečky, skládačky, hry a mnoho a mnoho dalšího....

Pro děti a dospělé je denně připraveno více jak 60 workshopů a ukázek tvorby.  Nakoupit budete moci materiály, pomůcky či literaturu pro Vaši tvorbu. V Tvořivém Tržišti se představí prodejci se svými handmade výrobky. Mlsné jazýčky čeká domácí pražírna kávy a domácí štrúdly.

Ti co rádi tvoří a pomáhají mají možnost se přidat k našim projektům, kdy chceme udělat hezké Vánoce dětem, babičkám a dědečkům.  Pojďte s námi rozdávat radost.

DÁRKIÁDA aneb „Vyrobme šťastné Vánoce“ chce potěšit babičky a dědečky v Domovech seniorů, kteří nikoho nemají a my jim uděláme radost – vyrábíme přáníčka a drobné dárečky.

ZDOBÍME STROM … je akce, kdy vyrábíme ozdoby na náš vánoční strom, který rozsvítíme právě v čase Adventu 2.12.2012. Ozdoby, které pošlete či donesete přímo na veletrh pak poputují mezi Domovy dětí a dětská oddělení v nemocnicích.

Tvoření je radost a rozdávat radost nás baví. Přidejte se k nám. Najděte příležitost jak si udělat dámský dýchánek či tvořivý večer. Přijďte se podívat  a vyrobit dárek přímo na veletrhu nejen pro naše projekty, ale i pro své přátele a rodinu. Vlastnoručně vyrobený dárek je přece ten nejhezčí.

Více o našem veletrhu, workshopech a projektech se dočtete na www.kreativita-hobby.cz. Těšíme se!

Přidat příspěvek

Nový příspěvek

 required:
required:
required:
 
Zatím zde nikdo nepřispěl
 

Výběr termínu

předchozí měsíc další měsíc
PoÚtStČtSoNe
12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31

Od:
Do: