Družstevní bydlení plné výhod

Datum: 25.10.2012
Komentáře: 0
obrázek
Pro všechny, kteří chtějí vlastnit byt a z jakéhokoli důvodu ho nemohou získat přímou koupí, je ideální alternativou družstevní bydlení. Bytové družstvo GARDEN SPOT úzce spolupracuje s investorem výstavby, společností OXES Kladno, s.r.o.. Jaké jsou výhody družstevního bydlení? Největším bonusem je exkluzivní pořizovací cena, jelikož kupní cena je snížena o 30% a vy tak můžete za byt ušetřit až 500 000 Kč. Vstupní vklad navíc činí pouze 25% pořizovací ceny bytu a dále pak splácíte pouze měsíční nájem. Nesplacenou část ceny pak můžete kdykoliv předčasně doplatit a byt převést do osobního vlastnictví. Dokud byt nesplatíte, je vlastníkem bytu bytové družstvo.

Na vás pak nečekají žádné starosti se zařizováním hypotéky a veškeré formality a dokumentace zařizuje bytové družstvo. Bydlení v družstevním bytu je pro každého, bez rozdílu věku. Pokud již neřešíte otázku bydlení, můžete se stát členem v družstvu a byt pronajímat sami. Jedná se tak o výhodnou investici na celý život!

Nové bydlení Kladno

Nový projekt GARDEN SPOT je kvalitní bydlení v nádherném prostředí v lokalitě Kladno. Tento exkluzivní bytový komplex nabízí zajímavě řešené interiéry a je obklopen 150 m vzdáleným lesoparkem Bažantice. V blízkosti se nachází také nově zrekonstruované koupaliště s minigolfem, kavárny, restaurace a bary. Družstevní bydlení Kladno nadchne každého z vás!  Prodej bytů Kladno je zajišťován profesionálním investory, kteří mají bohaté zkušenosti v oboru a snaží se o maximální spokojenost svých klientů. Jejich profesionální přístup a seriózní jednání potěší všechny zájemce. Družstevní byty Kladno, které jsou od Prahy vzdálené pouze 25 km, si můžete samozřejmě nezávisle prohlédnout. Nechte se oslnit i vy exkluzivní lokalitou, výhodnou cenovou nabídkou a spoustou nevšedních zážitků. Zvolte si jednoduchý způsob kvalitního bydlení. Vstupem do družstva se stáváte členem družstva a byt tak budete splácet formou měsíčního nájmu. Splňte si svůj sen a bydlete hned ve svém vlastním domově.

Více informací najdete na:
www.krocehlavy.eu

 

Přidat příspěvek

Nový příspěvek

 required:
required:
required:
 
Zatím zde nikdo nepřispěl