Kaskády Barrandov IV a V

Datum: 31.10.2012
Komentáře: 0
obrázek
Společnost FINEP zahájila stavbu nových projektů Kaskády Barrandov IV a V, kde vznikne 129 nových atraktivních bytů. Jedná se o dva domy, které svým novým majitelům nabídnou nové kvalitní bydlení v exkluzivní lokalitě s velmi dobrou dostupností do centra Prahy. Výstavba této nové etapy plynule navazuje na již vybudované projekty Panorama Barrandov, Kaskády Barrandov II a Kaskády Barrandov III. Všechny projekty jsou citlivě zasazeny do lokality pražského Barrandova, který unikátně navazuje na Prokopské údolí a v okolí se nachází řada cyklostezek, velké plochy zeleně a lesní cesty. Samozřejmostí je výborná dopravní dostupnost i veškerá síť veřejných služeb a nákupních možností.

Nové byty v Praze 5

Lokalita Barrandova vás ohromí svým okolím a projekt Kaskády Barrandov, který se zde nachází, je jedinečným konceptem s architektonickým vzezřením. Nové byty Praha 5 patří do skupiny výhodných investic, které se rozhodně neztratí. Čtvrtá etapa projektu nabízí 63 bytů o dispozici 1+kk, 2+kk, 3+kk a 4+kk o velikostech od 47 m 2 do 100 m2. Kaskády Barrandov IV tvoří jeden 6 podlažní moderní bytový dům, jehož součástí jsou kryté garáže. Byty Barrandov nabízí kvalitní a především moderní bydlení nejen pro rodiny s dětmi, ale také pro mladé páry nebo jednotlivce.

Profesionál v oblasti moderního bydlení

Developerská společnost FINEP funguje na českém trhu již 17 let a vybudovala si silnou základnu spokojených klientů, kteří nalezli nové kvalitní bydlení v jednotlivých projektech této firmy. Reality FINEP jsou známé svým exkluzivním vzezřením, nadstandardním vybavením a moderní architekturou. Nové projekty Kaskády Barrandov IV a V jsou důkazem úspěchu a kvality. Tyto nové byty FINEP zaujmou i ty náročnější rezidenty a samotný prodej je realizován rychle a bez zbytečných průtahů. Vaše nové bydlení tak můžete získat téměř okamžitě a užívat si spokojený život v nádherné lokalitě s výbornou dostupností do centra.

Více informací naleznete na:
www.barrandov-kaskady.cz

 

Přidat příspěvek

Nový příspěvek

 required:
required:
required:
 
Zatím zde nikdo nepřispěl