Nové byty Dolní Počernice V Čeňku

Datum: 19.10.2012
Komentáře: 0
obrázek
Dne 12. 9. 2012 byla zahájena výstavba bytového projektu Počernice I, která se nachází severovýchodně od historického centra Dolních Počernic, nedaleko Počernického rybníku a zámeckého parku. Svou západní hranou navazuje na stávající vilovou zástavbu v ulici Za Luhem. Bytový komplex V Čeňku je projekt nízkoenergetických domů a je tvořen třemi dvojicemi bytových domů, kde se nachází 60 nových bytů. Tento projekt v Praze 9 je vhodný zejména pro rezidenty, kteří vyznávají moderní, ale poklidné příměstské bydlení.

Nízkoenergetické bydlení šetří životní prostředí

Projekt Dolní Počernice V Čeňku nabízí byty o dispozicích 1+kk a 3+kk, jejichž součástí jsou podzemní garáže. Nízkoenergetického standardu bylo dosaženo především použitím nejmodernějších materiálů. Díky zvýšení dimenze tepelných izolací obvodových konstrukcí a použitím oken s šesti komorovým rámem a trojsklem, se minimalizují tepelné ztráty a náklady na vytápění jsou tak minimální. Nízkoenergetické nové byty Praha 9 nezatěžují okolní životní prostředí a přispívají k jeho kvalitě. Byty Dolní Počernice nabízí veškerý komfort, na který jste zvyklý. V blízkosti naleznete anglickou mateřskou školku, síť veřejných služeb i množství nákupních středisek a relaxačních a klidových zón. Další výhodou je výborná dopravní dostupnost. Blízkost Pražského okruhu umožňuje vycestovat po celé republice, ale i do okolních zemí. Nedaleká stanice metra, vlaku a MHD pak zajišťuje rychlou dopravu po Praze.

Sekyra Group – člen nizozemské developerské skupiny Sekyra Group Estate

Developerská společnost Sekyra Group působí na českém trhu již 17 let a specializuje se především na realitní investice, návrh a realizaci moderních developerských projektů, revitalizaci bytů a pozemků a kompletní development komerčních nemovitostí. Všechny projekty Sekyra Group a.s. se vyznačují nadčasovým vzezřením, řadou exkluzivních prvků, nadstandardním vybavením, kompletní občanskou vybaveností, atraktivní lokalitou a výbornou dopravní dostupností. Nechte se oslnit i vy nízkoenergetickými byty Dolní Počernice V Čeňku a bydlete tak kvalitně a spokojeně v klidné lokalitě.

Více informací naleznete na:
www.vcenku.cz

 

 

Přidat příspěvek

Nový příspěvek

 required:
required:
required:
 
Zatím zde nikdo nepřispěl