Čtvrtá etapa Britské čtvrti

Datum: 12.10.2012
Komentáře: 0
obrázek
Prodej bytů ve čtvrté etapě projektu Britská čtvrť v Západním městě – Stodůlky byl zahájen. Britská čtvrť patří mezi jeden z nejúspěšnějších projektů společnosti FINEP. V prvních dvou etapách byly byty prodány ještě před dokončením a ve třetí etapě zbývá doprodat pouze 10 bytů. Jedná se o patnácti patrovou budovu, která se vyznačuje moderní architekturou. V rámci nové výstavby budov bude postaven nový rozlehlý park s dětským hřištěm, lavičkami a vodními prvky, který bude také navazovat na již vybudované náměstí. Díky nově postavenému vchodu do metra Stodůlky, který je vzdálen od Britské čtvrti zhruba jednu minutu chůze, mají rezidenti opravdu pohodlí a skvělou dostupnost do centra Prahy.

Nové byty Stodůlky

Nový projekt Britská čtvrť zahrnuje celkem 137 bytů v dispozicích od 1+kk o rozloze 37,9 m2 až po luxusně řešené 4+kk o rozloze 119,8 m2.  Všechny byty Stodůlky mají balkon, lodžii nebo terasu. Parkování je zajištěno v garážích a k dispozici jsou také venkovní parkovací místa. Samozřejmostí jsou moderní výtahy s bezbariérovým vstupem do domu a kamerový systém, který je nainstalován v celém objektu. 

 

FINEP – jednička ve svém oboru

Developerská společnost FINEP byla založena v roce 1995 a k dnešnímu dni postavila více než 6 500 bytů. Unikátní projekt Západní Město je svým rozsahem a komplexností v České republice naprosto ojedinělý. V rámci samostatně architektonicky odlišných a originálních projektů vzniklo již v první fázi výstavby nové centrální náměstí, rozsáhlý park, celá řada obchodů a služeb, ale také špičkové administrativní centrum City West. Britská čtvrť se nachází ve skvěle dostupné lokalitě do centra Prahy a celé Západní Město je napojeno na Pražský okruh, dálnici i letiště. Nové byty FINEP jsou zárukou kvality a spokojenosti všech klientů.

Více informací najdete na:
www.britska-ctvrt.cz

 

 

 

Přidat příspěvek

Nový příspěvek

 required:
required:
required:
 
Zatím zde nikdo nepřispěl