Bydlete zdarma!

Datum: 19.9.2012
Komentáře: 0
obrázek
Už vám někdy někdo nabídl, že dokud nebude váš nedostavěný byt hotový, zaplatí za vás přechodné bydlení? Ne? Tak teď je tu jedinečná šance pro všechny, kteří čekají na dostavění svého bytu snů! Díky této akci budete dostávat pravidelný finanční příspěvek, který je primárně určen na zaplacení nájmu, ale vy ho můžete využít, na co chcete! Dokonce můžete kombinovat finanční příspěvek a slevu, ale maximálně do výše rozdílu základní a zvýhodněné ceny. Co je základní a co zvýhodněná cena? Základní cena značí cenu nemovitosti při využití AKCE - Bydlete ZDARMA a zvýhodněná cena pak značí cenu při využití jednorázové slevy až do 5%!

FINEP je tu pro vás!

Ptáte se, kdo stojí za touto neuvěřitelnou akcí? Je to přední developerská společnost Finep! Tato společnost nabízí svým klientům v akci „Bydlete zdarma“ dvě možnosti – zajištění bydlení zdarma během výstavby nebo poskytnutí jednorázové slevy 5%! Byty FINEP patří mezi nejžádanější a nejatraktivnější byty v České republice a jsou zárukou kvalitního a moderního spolehlivého bydlení. Ze široké nabídky těch nejatraktivnějších novostaveb si vybere jistě každý! Nechte se inspirovat i vy jednotlivými projekty a vyberte si svůj nový domov!

Bydlení pro každého

Nechte se okouzlit jednotlivými projekty! Ať už vás láká klid, pohoda a příroda nebo jste naopak zastánci moderního a společenského bydlení, vybere si každý z vás! Mezi projekty, které se nachází v klidnější části Prahy, patří projekt Malý Háj, který je umístěn v lokalitě Štěrboholy a Dolní Měcholupy a Bytový Park Prosek. Moderními projekty v příjemné lokalitě jsou pak Harfa ParkVysočany a Bydlení Nad Přehradou, které se nachází v krásné Hostivaři. Pro milovníky luxusu a nadstandardního vybavení pak doporučujeme projekty Kaskády Barrandov a Britská čtvrť, které vás okouzlí svou jedinečností, výbornou dopravní dostupností a je to nádherné místo pro klidný a spokojený rodinný život. Splňte si i vy svůj sen!

Více informací na:
http://www.prahanovebyty.cz/finep/3

 

Přidat příspěvek

Nový příspěvek

 required:
required:
required:
 
Zatím zde nikdo nepřispěl