Rezidence Baarova, Jubileum House, Nové byty Modřany

Datum: 5.9.2012
Komentáře: 0
obrázek
Přemýšlíte o novém bydlení a chcete něco nadstandardního a neotřelého? Pak vás jistě nadchne některý z unikátních developerských projektů, které se nacházejí v kouzelné Praze. V současné době vzniklo mnoho novostaveb, které se nacházejí v nejrůznějších lokalitách a každá z novostaveb je unikátní a originální něčím jiným. Nechte se inspirovat i vy a vyberte si váš nový domov a splňte si tak svůj sen.

Rezidence Baarova je nově vznikající projekt v Praze 4, za kterým stojí úspěšná developerská společnost PASSERINVEST GROUP, a.s.. Tato novostavba nabízí k prodeji 139 bytů o dispozicích 2+kk až 6+kk a rozměrech od 50 m2 do 170 m2. Areál rezidenčního parku Baarova je tvořen třemi moderními samostatnými bytovými objekty, které na sebe plynule navazují. Jednotlivé bytové domy pak dohromady tvoří harmonický komplex, který ocení jak mladé páry, tak rodiny s dětmi nebo všichni, kteří hledají klidné a pohodlné bydlení v kouzelné lokalitě Prahy 4.

 

Jubileum House

Výjimečné bydlení v novostavbě Jubileum House nadchne všechny příznivce luxusu. Tyto jedinečné nové byty v Praze 7 nabízí nejen pohodu, exkluzivní adresu a vynikající dopravní dostupnost, ale především luxusní bydlení, které uspokojí přání i těch nejnáročnějších zákazníků. Interiér je vkusně zařízený, plný designových doplňků a se skvěle využitým prostorem. Cena tohoto luxusního bydlení vás jistě mile překvapí. Nechte se i vy oslnit skvělou lokalitou Holešovic, kde budete mít spoustu klidu a přírody, ale zároveň se do centra Prahy dostanete za několik minut. Nechte se i vy zlákat touto skvostnou architekturou, moderním stylem a soudobým, ale i historickým uměním a najděte  i vy svůj nový domov v Jubileum House.

Modřanský Háj

Modřanský Háj je novodobý projekt, který v sobě snoubí vysoké standardy bydlení s příjemnou a klidnou lokalitou. Tento projekt se nachází v příjemné lokalitě Prahy 12, kde naleznete veškerou občanskou vybavenost, včetně dětských hřišť a relaxačních zón. Nové byty Modřany lze vybírat v rámci bytových domů, dvojvil, viladomů a terasových domů o dispozicích 1+kk až 5+kk. Jednotlivé byty mají terasy, balkóny nebo předzahrádky. Parkování je zajištěno v podzemních garážích a prostornější byty jsou doplněny o dvojgaráže. Projekt Modřanský Háj a jeho byty jsou citlivě zasazeny do příjemného prostředí, které je obklopené přilehlým lesem a loukami.  

Více info na:
www.rezidence-baarova.cz

 

Přidat příspěvek

Nový příspěvek

 required:
required:
required:
 
Zatím zde nikdo nepřispěl