Nejlevnejsi-byty-v-praze.cz

Datum: 11.9.2012
Komentáře: 0
obrázek
Pražské reality nepatří mezi ty nejlevnější, ale i přesto je v Praze mnoho krásných bytů za příznivé ceny. Na serveru Nejlevnejsi-byty-v-praze.cz jsou k prodeji nabídnuty nové byty od prověřených developerů, které jsou připraveny k okamžitému nastěhování. Vyberte si bydlení v atraktivní pražské lokalitě za zajímavé ceny. S výběrem nového bytu vám pomohou profesionálové, kteří se přizpůsobí vašim přáním a požadavkům a nabídnou vám také specifické způsoby financování

Nejlevnější byty v Praze

Využijte propracovaný vyhledávač, kde se po zadání vašich konkrétních požadavků zobrazí pouze ty nabídky, o které máte skutečný zájem. U každé nabídky se pak dozvíte detailní informace o lokalitě, prohlédnete si mapu okolí, můžete si také vybrat z podobných nabídek nebo přejít na stránku s informacemi o developerovi. V nabídce nenaleznete pouze levné byty Praha, ale také kategorii luxusních bytů, ovšem za nejnižší možnou cenu. 

Prověření developeři

Mezi prověřené developery těch nejatraktivnějších realit patří společnost EKOSPOL, FINEP, SEKYRA Group, Avestus Real Estate, Property Solutions a Debra Fabrik. Ekospol a.s. je developerská společnost, která se může pochlubit 8 000 spokojenými klienty, pro které vybudovala přes 3 500 bytů. V současné době vzniká mnoho dalších projektů, a proto toto číslo jistě není konečné. Tato společnost se zasloužila o dokonalou změnu charakteru jednotlivých pražských částí, které doplnila o nadčasové byty a novostavby.

Mezi nejprodávanější projekt patří Nový Park Písnice v Praze 12, který se nachází v nádherné lokalitě plné zeleně s řadou relaxačních i odpočinkových zón. Nový Park Písnice nabízí 108 bytů o nejrůznějších dispozicích (1+kk až 4+kk). Byty jsou situovány ve dvou moderních 2 až 3 podlažních viladomech, jejichž součástí jsou balkony nebo terasy. Součástí tohoto projektu jsou také samostatné podzemní garážové boxy a dostatek parkovacích míst v okolí projektu. Mezi další projekty developerské společnosti Ekospol patří Vilapark Uhříněveská obora a Panorama Kyje II.

Více informací na:
http://www.nejlevnejsi-byty-v-praze.cz/
http://www.prahanovebyty.cz/

Přidat příspěvek

Nový příspěvek

 required:
required:
required:
 
Zatím zde nikdo nepřispěl