Online-reality.cz

Datum: 7.8.2012
Komentáře: 0
obrázek
Online-reality.cz je společnost, která se zaměřuje na prodej a pronájem pražských realit. V nabídce jsou ty nejatraktivnější byty Praha, novostavby Praha, domy a developerské projekty. Pokud jste milovníky luxusu a nadstandardního bydlení, pak si zde jistě vyberete váš budoucí domov. Luxusní byty Praha nejsou zrovna nejlevnější, ale jejich vzhled a netradiční vzezření vás jistě nadchne. Pro ty, kteří nemají rádi ruch velkoměsta, je pak ideální nabídka pražských realit, které se nacházejí v klidných lokalitách u Prahy s výbornou dostupností do centra hlavního města.

Na hlavní stránce je jednoduchý vyhledávač, do kterého můžete zadat právě ta vaše kritéria. Nejprve zadáte, jestli máte zájem o byt, dům, pozemek nebo nemovitost ke komerčním účelům. V druhém kroku zadáte vaší představu o ceně. Poslední volbou je pak výběr lokality, kterou preferujete. Vyhledávač vám pak nabídne pouze takové pražské reality, které odpovídají vašim požadavkům a máte o ně opravdu zájem.

Prodej bytů Praha

Mezi aktuální novostavby Praha patří Nový Park Písnice, Vilapark Uhříněveská obora, Panorama Kyje II., Malý háj – Praha 10 (Štěrboholy), Dolní Počernice – V Čeňku, Kaskády Barrandov – Praha 5, Bytový Park Prosek – Praha 9 (Střížkov), Rezidence Šafránka, Na Hvězdárně – Praha 5 (Velká Chuchle), Rezidence Korunní, Bydlení Nad Přehradou – Praha 10 (Hostivař), Rezidence Baarova, Harfa Park – Praha 9 (Vysočany), Bytové družstvo Habr, Rodinné domy Chýně, Rezidence Kavčí Hory – Praha 4, Bydlení Erwin Praha 4 – Pankrác, Britská čtvrť – Západní Město, Modřanský Háj a mnoho dalších projektů.

Výhod developerských projektů v Praze je mnoho. Jedná se o nové moderní byty Praha v atraktivních lokalitách, byty jsou připraveny ihned k nastěhování, v nabídce jsou také luxusní byty, každá novostavba je něčím výjimečná a jedná se o výhodnou investici pro váš život. Pokud vás zaujal developerský projekt přesně podle vašich představ, kontaktujte odborníky z Online-reality.cz, kteří vám se vším poradí a pomohou vám vybrat váš nový domov.

Více informací na:
www.online-reality.cz


 

 

Přidat příspěvek

Nový příspěvek

 required:
required:
required:
 
Zatím zde nikdo nepřispěl