Prahanovebyty.cz

Datum: 20.8.2012
Komentáře: 0
obrázek
Internetový server Prahanovebyty.cz je specialistou na nové byty v developerských projektech. Byty lze vybírat klasickou cestou, nebo můžete vyzkoušet alternativní online prohlídky nemovitostí a vyhlédnout si své nové bydlení přímo na webu. Levné nové byty můžete vybírat v rámci zajímavých developerských projektů nebo pražských novostaveb. Pro náročnější klienty jsou k dispozici luxusní byty, které mají nadstandardní vybavení a nacházejí se v lokalitách, které jsou doplněny výbornou dopravní dostupností i veškerým spektrem veřejných služeb.

Pro lepší orientaci můžete na stránkách použít jednoduchý vyhledávač, kde zadáte cenu a lokalitu, která vyhovuje právě vašim požadavkům. Každá vybraná novostavba je doplněna o detailní informace a popis, který nastíní, o jaký projekt se jedná, komu je určen, a zda jsou byty připraveny ihned k nastěhování. Bydlení v Praze je určeno pro všechny věkové i sociální kategorie. V nabídce naleznete také levné družstevní byty. Aktuální nabídka nejlevnějších novostaveb a bytů je k dispozici na hlavní stránce webu.

Nové byty na prodej Praha

Novostavby v Praze jsou nabízeny od společností FINEP, EKOSPOL, SEKYRA GROUP, Passerinvest Group, Avestus, BM Develop a KRR Development. Tyto developerské společnosti se mohou pochlubit dlouholetými zkušenostmi a nabízí tak nové komfortní bydlení. Každá novostavba v Praze je něčím unikátní a originální a má své osobité kouzlo. Mezi luxusní rezidence Praha patří například developerský projekt Malý Háj, který je moderním architektonickým skvostem citlivě zasazeným okolí zeleně. Dalším projektem je Rezidence Baarova, která se nachází v blízkosti BB Centra na Praze 4 a nabízí tak bydlení v zeleni s výbornou dostupností do centra metropole. Rezidence Korunní je exkluzivní moderní projekt, který se nachází na Praze 10 a snoubí v sobě kosmopolitní povahu města a soukromí. Harfa Park pak patří mezi vůbec první rezidenční projekt lokality Vysočany. Všechny rezidence a luxusní byty vás uchvátí svým nádherným vzezřením, exkluzivní lokalitou, ale i nadstandardním vybavením a krásným okolním prostředím. 

Více informací o nových bytech v Praze naleznete na:

www.prahanovebyty.cz

 

Přidat příspěvek

Nový příspěvek

 required:
required:
required:
 
Zatím zde nikdo nepřispěl