Mobilní domy hitem současnosti

Datum: 14.8.2012
Komentáře: 0
obrázek
Chtěli byste nový dům, ale nemáte zrovna čas a prostor se pustit do stavby? Nebo máte pozemek, který zatím není stavební, nemáte čas vyřizovat stavební povolení, anebo zkrátka potřebujete vyřešit bydlení rychle a bez omezení? Potom jsou řešením mobilní domy. Možná jste už o mobilních domech slyšeli a nevíte, co si pod tímto pojmem představit.

Jedná se o moderní celoroční bydlení za příznivou cenu s úsporou času při samotné realizaci. Mezi nejoblíbenější mobilní domy patří v současné době dřevěné mobilní domy, které vás nadchnou svou cenou a nízkoenergetickým standardem. Jedná se o moderní alternativu pohodlného bydlení, které splní nároky i náročným klientům. Zároveň jde o rychlé a úsporné komfortní bydlení po celý rok se snadnou montáží za výhodnou cenu.

Mobilní domy na prodej

Pokud vás zaujalo bydlení v mobilních domech, pak vás jistě oslní i montované domy. Tyto domy se vyznačují levným a komfortním řešením vašeho bydlení. Montované domy jsou vhodné pro mladé páry, rodiny s dětmi, seniory a všechny, kdo chtějí bydlet levně, kvalitně a nízkoenergeticky. Mobilní domy můžete znát také pod jinými názvy: mobilhaus, mobilheim, mobilhome, mobilhouse a pojízdné domky.

Mobilhouse je dokonale vybavený celoročně obytný dům, který lze umístit kdekoli. Tento domek lze pořídit již za 340 000 Kč. Mobilhouse může sloužit jako komfortní bydlení pro rodinu, rekreační chata, zahradní domky, ubytování pro dělníky na stavbách, sklad, provozovna a další.

Mobilheim celoroční se stal vyhledávaným produktem ve všech věkových kategoriích. První mobilheim se objevil v USA a stal se velmi populárním. Mobilheimy vynikají svou mobilitou a rychlostí výstavby. Představují takzvané domky na kolečkách, jejichž rozměry jsou téměř neomezené. Mobilheimy lze pořídit za zajímavou cenu a náklady na bydlení budou opravdu nízké. Pro umístění mobilheimu nepotřebujete stavební povolení a pokud si nevyberete ze široké nabídky, je možnost navrhnout vlastní mobilheim. Bydlete i vy komfortně za nízkou cenu.

Vice informací se dozvíte na:
www.mobilni-domy.in

 

Přidat příspěvek

Nový příspěvek

 required:
required:
required:
 
Zatím zde nikdo nepřispěl