Bydlení podle osobní energie - Feng Shui

Datum: 29.6.2012
Komentáře: 1
obrázek
Každý z nás je jedinečný, a proto každému z nás vyhovuje jiné prostředí pro domov, jiné prostředí pro práci, jiné prostředí pro odpočinek a jiné prostředí pro zábavu. Prostředí, ve kterém žijeme, silně působí na naši celkovou vyrovnanost, zdraví a spokojenost.

Každý člověk si proto musí hledat své nové bydlení hlavně podle svých vlastních energií a energií ostatních členů rodiny. Jen tak můžete trávit svůj čas v prostředí domova šťastně a spokojeně a naopak v práci podávat odpovídající výkony. Jen takové prostředí bude prospívat vašemu zdraví a celkové životní rovnováze.

pakuaNechejte si vytvořit pro vás a celou vaši rodinu osobnostní profil a typologii člověka. Na základě tohoto profilu si potom můžete nechat pomoci vybrat vhodné oblasti pro váš domov či kancelář. Je totiž velký rozdíl bydlet v ruchu centra města, na poklidnějším okraji města, uprostřed vesnice či v úplném klidu přírody na paloučku u lesa.

Nabijte se energií svého domova

Vašemu profilu by také měl odpovídat vybraný dům a interiér vašeho bytu. Dům i byt vám musí dodávat příjemné energie, nabíjet vás a dávat vám pocit spokojenosti a bezpečí. Proto je důležité nebo přinejmenším zajímavé a podnětné, nechat si určit, jaké typy domů a interiéru budou pro vás prospěšné, a naopak vyloučit ty, které by vás mohly zatěžovat a být nevhodné pro vaše zdraví.

Váš dům, byt, či kancelář je také třeba vybírat podle toho, k čemu má převážně sloužit. Jiný dům či byt budeme vybírat pro starší manžele, kteří spíše touží po odpočinku, jiný pro mladé a ambiciózní lidi, kteří chtějí žít aktivním životem, a zcela odlišný pro mladou rodinu s malými dětmi a velkým psem.

Nespoléhejte se při výběru svého domu jen na realitní kanceláře. Nechejte si poradit a na základě rady vybrat dům s ohledem na vaše osobní energie, energie vašich dětí a celé rodiny a dle vašich současných potřeb. Posílíte tak svoje zdraví, celkovou životní pohodu a spokojenost.


BYU FENG SHUI CENTRUM PRAHA
Více informací na www.byu.cz
foto:Pixmac

Přidat příspěvek

Nový příspěvek

 required:
required:
required:
 

Bydlení podle Feng Shui

K článku mohu jen dodat, že filosofie Feng Shui skutečně funguje a pokud chce někdo žít v harmonické prostředí, určitě má Feng shui na to pozitivní vliv. Zajímavé informace jsem získala na webu: www.feng-shui-stavby-interiery.cz