Stabilní bod v designu

Datum: 30.3.2012
Komentáře: 0
obrázek
Italský, respektive v Itálii tvořený a realizovaný design, je obecně považován za tvůrce trendu, za špičku – a to jak ve smyslu invence myšlenky a tvarů, tak ve smyslu úrovně technologického zpracování v realizaci. Význam slova punto je bod, nebo místo. Takovým pevným bodem v prostoru interiérového designu, designového nábytku a designových bytových doplňků se snaží být firma Punto Design.

Nikoli bodem, kolem kterého se vše točí, ale bodem, který má své místo, je stabilní, důvěryhodný, spolehlivý v kvalitě a preciznosti realizovaných služeb. Bodem, o kterém obchodní partneři budou vědět, a ke kterému se zákazníci budou vracet. Cílem společnosti je vyhledávat a přinášet do českého designového prostoru invenčně silné značky a výrobky a poskytovat poradenství díky své dlouhodobé orientaci na trhu. Snaží se přinášet kvalitu v nejširším slova smyslu.

Společnost Punto Design vznikla v České republice v roce 2011. Staví však na zkušenostech svých zakladatelů, kteří se v oboru obchodu s designovým nábytkem nejvyšší kvality profesionálně angažují již od devadesátých let. Ve firmě Punto Design tak prezentují především dynamické tvůrce, jejichž síla je nejen v tradiční nebo ikonické výrobě, ale kteří jsou nositeli výrazné inovace. Schopnost generovat dlouhodobě a neustále nové nápady je předpokladem udržení vedoucího postavení značky na trhu a signálem stability a důvěryhodnosti výrobce. Produkty jsou prodávány zejména formou přesvědčivé prezentace toho nejlepšího doporučení na základě vlastního názoru a zkušeností, což poskytuje řešení, o jehož kvalitách jsou sami představitelé zásadně přesvědčeni.

 

Inspirujte se u designových tvůrců

Moderní designové prvky a čisté, prosté linie představují nejvýznamnější část nabídky Punto Design. V nabídce jsou však i výrobky, které v moderním zpracování respektují klasický, až rustikální styl. Vzhled a pouhý první dojem samozřejmě není vše. Má-li věc (v našem pojetí domácí nebo pracovní prostor) v životě skutečně kvalitně sloužit, je třeba dbát na kvalitu zpracování a provedení do posledního detailu. Výběr dodavatelů Punto Design proto zdůrazňuje špičkové provedení a vysokou technickou kvalitu zpracování.

Dojem v interiéru není obvykle tvořen pouze samotným solitérním výrobkem. Důležité je nikdy nezapomenout na schopnost zakomponování do organického celku a zajistit profesionální a precizní návrh a realizaci nejen ve výrobě, ale i v přípravě a úpravách na místě určení, v samotné montáži nebo usazení.

 

Špičkově provedený, kvalitní a krásný nábytek nemusí být pouze doménou luxusní a exkluzivní nabídky. Punto Design představuje výrobce, kteří se soustředí na střední a vyšší střední třídu. V neposlední řadě si Punto Design klade za cíl stát se aktivním spolutvůrcem úrovně českého designu. Chce přinášet porozumění tomu, co design skutečně naplňuje, co je jeho vyjádřením, posláním, nebo co je pouhou parafrází.

 

 

 

Více informací a inspiraci získáte na stránkách www.puntodesign.cz

 

 

Přidat příspěvek

Nový příspěvek

 required:
required:
required:
 
Zatím zde nikdo nepřispěl