Pojďte s námi na kurz bydlení jen pro ženy

Datum: 19.3.2012
Komentáře: 0
obrázek
Domov je místo, které významně určuje kvalitu našeho života, náš pocit spokojenosti a štěstí. Hlavní roli v tomto případě hraje žena, která je paní domu. Vytvořit příjemný domov je umění, které si každá žena dokáže osvojit. Proto kurz Bydlení pro ženy pomůže ženám ukázat, jak vytvořit domov, který bude příjemný pro celou rodinu, domov, který bude podporovat energii vztahů, zdraví, rozvoje dětí a rodinné pohody. Naučte se s námi vytvořit domov, ve kterém se budete cítit příjemně se svým partnerem a kde se bude dobře dařit i vašim dětem.

Formou šesti přednášek vás naučíme, jak zařídit jednotlivé místnosti a části vašeho domu či bytu. V první přednášce si detailně projdeme celý interiér od vchodu, přes jednotlivé chodby, předsíně, haly a sály. Ve druhé přednášce si ukážeme, jak by měla vypadat kuchyň a jídelna, ve které se nám bude nejen dobře vařit, ale kde nám jídlo bude chutnat a dodávat nám takovou energii do života, abychom se cítili zdravě a příjemně celý život. Strava je zdrojem naší energie a její kvalita tak závisí na kvalitě našeho jídla. A kvalita jídla nezávisí pouze na kvalitě surovin, ale také na kvalitě zpracování, přípravy a konzumace. To vše pak vstupuje do jídla, které jíme, a tyto energie se pak přenášejí na nás. Proto kvalita prostředí kuchyně a jídelny silně ovlivňuje kvalitu našeho života. 

Ve třetí přednášce si představíme další důležitou součást našeho domova, a to je obývací pokoj. Je to místo, kde se odehrává koupelnavětšina aktivit doma, kde se setkává celá rodina, kde se bavíme, přijímáme návštěvy a podobně. Obývací pokoj tak může tvořit několik funkcí. My si ukážeme, jak takový pokoj má vypadat. Čtvrtá přednáška bude věnována ložnici, což je také místnost, která nám dodává energii, a to energii do dalšího dne. Proto její řešení je velmi důležité. Je to místo, kde trávíme nejdelší část našeho života. Běžně člověk spí šest až osm hodin denně, a to je právě čas, který trávíme v ložnici. Proto je její vliv na kvalitu naší energie velmi významný. 

V páté přednášce se budeme zabývat dětským pokojem. Je to místnost, která je pro řešení nejkomplikovanější, protože zde musíme uspokojit tři funkce najednou: odpočinek a spánek, hraní, učení. Proto řešení dětského pokoje bývá velmi komplikované. 

Šestá přednáška nám pak na závěr ukáže, jak máme řešit koupelnu a WC v rámci celého interiéru. 

Přednášky se budou konat ve dnech  18.4., 2.5., 16.5., 30.5. a 16.6. v hotelu IBIS, Plzeňská 14, Praha 5 vedle OC Nový Smíchov, vždy od 19:00 hodin. Více informací o kurzu naleznete na www.byu.cz. Přihlášky na kurz můžete zasílat na dasa@byu.cz nebo volat na telefon 602 556 479.

 foto:Pixmac

 

Přidat příspěvek

Nový příspěvek

 required:
required:
required:
 
Zatím zde nikdo nepřispěl